Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek milyen fazonra...

Anyukák, nektek milyen fazonra van vágva a hajatok?

Figyelt kérdés
Linkelnétek róla képet ha tudtok? Mennyi idősek vagytok?
2012. jún. 14. 15:58
1 2 3 4
 1/35 Kerria ***** válasza:
100%

egyenesre van vágva, hosszú hajam van. Semmi extra.


Se időm, se kedvem a hajammal vacakolni, így melegben csak összefogom, alkalmakkor kiengedem vagy beszárítja a fodrász, vagy készít valami alkalmi frizurát.

2012. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Váll alattig érő, barna, vasalt hajam van. Középtől kicsit balra választom el. Amúgy nagyon göndör lenne.

Jobb oldalon oldalt fel van nyírva a hajam, de az csak akkor látszik ha felfogom a hajam.


22 éves vagyok és 1,5 éves a fiam.

2012. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

valami ilyesmire,csak nekem a frufrum nem tépett,hanem ferde.25 vagyok

[link]

2012. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Hosszú egyenes hajam van, a tesóm vágta legutóbb itthon.Fodrászhoz nem tudok menni, mert végig üvöltene az biztos. :-(
2012. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
az elsőhöz csatlakozom
2012. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, derékig érő, hullámos hajam van, csak egyszerűen le van vágva, hogy egyenes legyen a vége, én így szeretem.


Kb. ilyen, csak hosszabb és nem fodrász által csinálva: :)

[link]

2012. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok, kisfiam 14 hónapos, és kb olyan a hajam, mint az Örgöd Nórié. Szeretném visszanöveszteni kb. fül alá érőig.


És a tiéd?

2012. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Hátközép alá érő, oldalfrufrus hajam van, ami általában egyenes, de ha hagyom, hogy magától száradjon, akkor hullámos :) Semmi pénzért nem mondanék le a hosszú hajamról, a gyerek pedig nem indok, hogy rövidebbre vágassam (mint a sógornőm, aki az amúgy jól álló hosszú haját vágatta le rövidre, mert egy anyukának ne legyen hosszú haja... Szegény rosszul viselte, hogy a 3 éves kisfia beleszerelmesedett a hajamba, állandóan fésülni akarja, és hiányolja, hogy az anyukájának miért nem ilyen). Ha zavar, felfogom. 21 éves vagyok.
2012. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Az enyém teljesen ilyen színre is, hosszra is, és mindig ilyen kócos:

[link]

2012. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
9.es vagyok. Lemaradt, hogy 32 éves vagyok, 3 éves a lányom.
2012. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!