Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már akinek a kislányának...

Volt már akinek a kislányának nem jól lyukasztották ki a fülét?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Lányom 3 éves és nincs kilyukasztva neki.
2012. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Nem lövettem ki neki, még pedig egyetlen oka van..megvárom amíg kéri.Én ha akartam ha nem ki lett lyukasztva, és semmi szükségem nincs erre a 2 lyukra, ugyanis utálom a fülbevalót.

Ennyi.

Ez legyen a lányom döntése..az sem érdekel, hogy most ez nagy divat.

2012. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislányomnak kicsit máshol van a másik lyuk, mert elrántotta a fejét. Hátul szúrja is a fülbevaló egy kicsit, ezért kap másfélét, és nem lesz feltűnő.

Miért kérded?

2012. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem értem a lepotozást most
2012. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyformán van a két lyuk. Olyan fülbevalót, ami karika nem tudok hordani, mert abban látszik, az egyiknél lelóg, a másiknál a fülcimpám szinte kitölti a karikát. Ezért pont vagy "lógós" fülbevalót hordok, így nem látszik. Elkeltem, férjhez mentem, szerintem soha senkinek rajtam kívül nem tűnt fel... Várj pár hetet, lehet, hogy csak te veszed észre, ha tényleg nagyon feltűnő, várd meg míg benő, aztán lyukasszátok ki újra.
2012. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy akkor kell kilyukasztani, ha ő kéri. És ez lehetőleg legyen már iskolás korban. :)
2012. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!