Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet még rota víruson...

Mi lehet még rota víruson kívül? Véres nyálkás hasmenés, más tünet nincs. Székletminta feladva, doki meg nem mond semmit! 20 hós kisfiú elkeseredett anyuja

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs láz is van
2012. jún. 14. 17:03
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg de salmonella esetleg annak szokott még ilyen tünete lenni. Nem evett mostanában tojás csirkehusit?
2012. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mivel láz is van ezért valami komolyabb betegség, menjetek egyenesen a kórházba!


barátnőm kisfiának vérhas volt, ugyan ezekkel a tünetekkel. azonnal antibiotikumot kapott!

2012. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tojás csirkehus? Az milyen? NEm sértődök meg miért kéne? Valami baja van és nem tudom hogy mi??? Azért tettem fel a kérdést hátha ti okosabbak vagytok mint én...
2012. jún. 14. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam se tojást, se csirkét nem, evett és mégis szalmonellás lett. Doki szerint a gyógyszertárban ahol voltunk előtte megfogott valamit amit vszínű "olyan" kézzel fogtak meg, majd a szájába vette a kezét.


Nála véres hasmenés és láz volt délelőtt. Ekkor ugyanez történ mint nálatok. Háziorvosnál feladtuk a kakit és hazaküldött. Majd élután én rohantam vele kórházba, mert már színtiszta vért kakilt, vagyis ment a hasa és ez folyt belőle. 4 nap infúzió volt. 4-dik nap jött meg a székleteredmény, ekkor már konkrétan tudták legalább milyen gyógyszer kell és 2 nap alatt rendbe is jött.

Ha vért látsz a székletbe menjetek be a kórházba!!!

2012. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi a lányom segített gépelni tojást, és csirkehúst akartam írni csak ezek szerint nem volt egyértelmű.
2012. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

crohn

colitis

2012. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt?!
2012. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nahhh sziasztok!

Nem evett se tojást se csirkehust!

Tegnap már nem volt véres neki a kaki, egy picike nyálka még volt benne! Aztán délután meg mintha zöld lett volna a kakija (?)! Dédik, mamák, sogornő, barátok mindenki próbált tanácsot adni...Elötte evett borsólevest lehet az miatt, mamák azt mondták lehet a széntabletta (mert hogy azt "irta2 fel a doki).

Tegnap éjjel 1 óra alatt 5 6 szor cseréltem neki pelust, ma reggel még (bocsi) fosott egy adagot, de azóta semmi!! (kopp-kopp) Nem tudom mi lehet...A doki azt mondta pénteken mikor visszavittem, ha már nem nyálkás neki a kaki akkor rendbe lesz.

Hétfőn hivom majd hátha a mintáról van eredmény! Győrbe kellett elküldeni amit nem értek, mert Pest mellett lakunk nem messze...!


Felelőtlen vagyok hogy nem vittem kórházba?


Amugy érdekes mert nekem semmi bajom, pedig együtt eszünk, a poharából is sokszor kóstolom a teát hogy milyen meleg...ugyhogy nem értem?!

Bizok benne még mindig hogy csak a foga! Egyszerre jön neki a 4 utolsóból 2, leghátul!

2012. jún. 16. 17:13
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap óta semmi baja nincs, megjött a bacikról az eredmény! Nagativ mindenre. Marad a virus! Azt holnap tudjuk meg. Ha az is negativ akkor nem tudom mi volt! Remélem csak a foga!
2012. jún. 19. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!