Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri valaki ezt az autósülés...

Ronyhv kérdése:

Ismeri valaki ezt az autósülést Bertoni Mondeo? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
bertoni az egy sz@r, épp csak arra jó, hogy a rendőr meg ne büntessen. még töréstesztje sincs. semmi pénzért nem ültetném bele a gyerekemet :/
2012. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Tesztelt ülést vegyél ha fontos a gyereked biztonsága, az adac honlapján tudsz nézelődni, már a legfrissebb eredmények is fent vannak.
2012. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az adac-os teszteredményeket megnéztem itt csak méreg drága autósülések vannak fent ,mint a maxi cosi vagy besafe én sajnos nem engedhetem meg magamnak hogy ilyen árfekvésű autósülést vegyek a kislányomnak,max.0-30ezer ft értékű autós ülésre gondoltam,viszont szeretném biztonságban tudni az autóban.De a maxi cosi vagy besafe egyébként sem nyújtana túl nagy biztonságot ha az autó amibe bekötöm 15éves.Tudnátok ilyen árban ajánlani autósülést 0-18kg???
2012. jún. 15. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
én aldisat vettem, mert nekem sincs nagy keretem. nania newline, öamtc testes, ajánlott, 3 csillagos. remélem, minden rendben lesz vele. próbálok biztonságos környezetet teremteni neki, de sajnos vannak pénzügyi határaim.
2012. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,igen én is így vagyok vele :-)
2012. jún. 15. 13:25
 6/7 anonim válasza:

Szerintem érdemes megnézned a Chipolino vagy a Baby Design autósüléseit. Ezek olcsóbb kategóriák, de nekem több ismerősöm is nagyon ajánlotta, mert jók ebben a kategóriában.

Persze a BeSafe és a Maxi-cosi ülések nagyon jó törésteszttel rendelkeznek, de ezért elég borsos az áruk.

2012. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2012. jún. 16. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!