Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki beoltatja a babáját...

Aki beoltatja a babáját prevenáttal, miért döntött úgy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem sok választás volt, a doktornő az első kötelező oltáskor mondta, hogy kettőt fog kapni, a prevenátot mindenki megkapja, ő nagyon ajánlja, és már be is adta. Csak itthon olvastam utána, és egyáltalán nem bántam meg. Amúgy is 100%-osan megbízunk az orvosunkban.
2012. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én nagyon örültem neki,hogy van ez a lehetőség,és ingyen hozzá is lehet jutni.A védőnő elmondta ,amit tudni kell róla,hozott tájékoztató prospektust is,és egy percig sem gondolkodtam rajta,hogy mi legyen.Most 3 hós a kislányom,az elsőt már megkapta.
2012. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Prevenár :) Én nem kértem, nem is tájékoztattak, csak annyiban, hogy az nagyon jó lenne, ha megkapná a kisfiam. Aztán a következő oltáskor meg is kapta az elsőt, csak utána szóltak, hogy az bizony az volt. Kicsit megsértődtem, mert szerintem az lett volna a normális, ha dokinéni megkérdezi, hogy szeretném-e beadatni. Mindenesetre túl vagyunk rajta, a 3. adagnál kétnapos lázzal járt, de örülök, hogy bizonyos fokú védelmet kapott a kisfiam (a védőoltások sosem adnak teljes körű védelmet, mert mindig van újabb variáns, intelligensebbek a vírusok, mint gondolnánk...) .
2012. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt kérdés. Ingyen volt, megkapta (szinte kötelező jelleggel).
2012. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm a válaszokat.Én nem mertem eddig beadatni,de ezek után befogom.Köszi!
2012. jún. 16. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!