Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól vezetted be a túrót,...

Mikortól vezetted be a túrót, sajtot, joghurtot a babádnál? Milyen formában adta, gyümölccsel, natúran? Mikkel célszerű elkezdeni a bevezetést?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

10 hótól

túrót, joghurtot gyümölccsel keveretem. joghurttal habartam a levesét, főzelékét. sajtból reszeltem főzelékbe, avgy kenyérrel ette.

2012. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Natúr joghurtot 8 hónaposan vezettem be lányomnak, gyümölccsel keverve.

A sajtot és túrót 9 hónaposan vezettem be, a sajtot először meleg főzelékhez kevertem, így beleolvadt. A túrót pedig szintén gyümölccsel keverve adtam.

A natúr joghurtok közül szerintem a legjobbak: Danone, Sissy (Penny márkája), Milfina (Aldi márkája), mert ezek krémesebbek mint a többi és nem is olyan savanyúk.

A sajtokból először kemény sajtokat válassz, legjobb a trappista.

Túró márkáját nem igazán néztem, csak hogy állagra jó legyen (ne túl száraz, ne túl folyós).

2012. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajtot 7 hónapos korában kapott először reszelve a főzelékébe, majd később kenyérrel. Natúr joghurtot, túrót gyümölccsel 8 hónapos korában. Magában(gyümi nélkül) nem ette meg.
2012. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!