Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek megérti, átérzi a...

Nektek megérti, átérzi a párotok, mikor arról beszéltek, hogy mennyire fárasztó egész nap egyedül a gyerekekkel, és hogy minden nap ugyanolyan? Segít abban, hogy néha kicsit kikapcsolódjatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen, segít. Bármiben, kérés nélkül is.

S megérti, ha kicsit fáradtabb vagyok vagy kiakadok egy hosszú, fárasztó nap után. Lehet nem tudja egyértelműen mi bajom, mert elmondva mégsem olyan, mint átélve, de tudja hogy a gyereknevelés nem sétagalopp.

Néha elmegyek sportolni, és párom ebben meg másban is támogat. Tudja, hogy nekem is jól esik néha szusszanni.

2012. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán érti meg.Sejti és elhiszi de nem érti meg.Nagyon szereti őket szokott velük együtt lenni de pár óra múlva kikészül.Vigyáz rájuk hogy én elmenjek tornázni,de máshova nem jutok el.
2012. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen!

Sőt, még a várandósság alatt ő mondta, mennyire nem lesz könnyű a dolgom a babával (neki már van egy fia), nehogy azt higgyem, hogy unatkozni fogok.


Szerencsére bármikor rá merem bízni a kicsit, így ha akarok el tudok menni pár órára kikapcsolódni.

2012. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megérti, mert fél napokat ő is volt már egyedül a két gyerekkel, teljesen megért.
2012. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Mindenben segít, el van a lányukkal órákig, fürdeti, játszik vele. eleinte nem igazán érezte át, aztán mikor mentem pl. orvoshoz akkor rá hagytam, kicsit persze rá is értem, nem siettem haza és rájött hogy biza nem olyan mint ahogyan hitte, hiszen még pisilni is alig tudott elmenni a a babától :) mondjuk imád a lányával lenni és már a szomszédok is ismerik milyen mikor a 22 hónaposunk elkurjantja magát: apppaaaaaa :)

a férjem 3 műszakban dolgozik, de azért olykor ugye az esti altatásba is bele kostól.


a te férjed hogy van ezzel kedves kérdező?

2012. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Megérti, este akkor is ő kel Manóhoz, ha előtte ügyelt (egyszer kel, 4kor, tápszeres), és hétvégén fixen van egy kávézós-fodrászos-barátnőzős, mikor milyen délutánom. Na meg neki is egy meccsnézős. :) Néha főzöget is vacsit, és esténként összebújunk, közösen pihenünk.
2012. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen átérzi.Olykor elviszi a lányunkat (1 éves) apa-lánya programokra.Két óra múlva totál kifacsarva jön haza,úgyhogy tudja,hogy nem fáklyás menet amit csinálok,sőt egyszer bevallotta,hogy egy hétig sem bírná.
2012. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem igazán, vagyis a fene tudja.. az én részemet nem kérdőjelezi meg, mármint hogy nehéz. Azzal viszont ki tud borítani, hogy közli, ő sem szórakozni jár. Azt nem érti, hogy velem ellentétben ő nem szakadt ki a korábbi mindennapjaiból, akkor sem ha több lett a feladata. Ráadásul ugyanaz a munkánk, úgyhogy azért képben vagyok, milyenek a napjai..

A másik dolog, hogy olyan lazán tudja hozzám vágni, hogy menjek el nyugodtan bármikor kikapcsolódni, csak annyi a baj ezzel, hogy kivel(a régi "barátaimnak" más programjuk van)? mikor (ha ő este ér haza és én már akkor nem vagyok túl fitt)? és persze miből?

2012. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán érti meg. Rengeteget dolgozik, idegeskedik, ha itthon van, hulla fáradt. Mindent egyedül csinálok. úgy gondolja, hogy neki sokkal nehezebb.
2012. jún. 15. 14:57
 10/17 anonim ***** válasza:

mi lenne ha egyszer szerveznél magadnak egy fél napot mondjuk hétvégén vagy mikor nem dolgozik? mondjuk egy bevásárlás, vagy egyebek? oké hogy dolgozik, de neki is ki kell vennie a részét a gyereknevelésből. és ha te is dolgozni fogsz?

én írtam hogy a férjem 3 műszakban van. volt olyan hogy még ő mondta hogy ha éjszakai munka után lefekszik, nem gond ha a gyerek felkelti, ne szóljak rá :) azóta persze én száműztem őt a szobából a tetőtérre mert akkor a déli alvásból sem volt semmi a csajszinál :)


muszáj rávezetned / rávezetnetek hogy ketten vállaltátok a gyereket és az hogy most otthon vagy vele csak egy ideig tart!

2012. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!