Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zenéket hallgatsz a...

Milyen zenéket hallgatsz a pici babáddal?

Figyelt kérdés
Az én csöppöm még csak 1hós, de a zenét szereti, arra elhallgat, de mégse akarom hogy ilyen picin főleg rock-ot (nem hard rock,hanem hooligans,tankcsapda stb) hallhasson, valami babásabb zene érdekelne :)

2012. jún. 15. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Placebo-t, Cure-t, Mozart-ot, Beethovent. Van a Babies go to... sorozat, azt is szereti.
2012. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyzenét ami direkt babáknak van összeállítva (Vivaldi 4évszak a kedvence), és az én kedvenceimet ami zömmel musical. De apa teljesen mai zenét is hallgat vele (rock, rap, disco mindenféle)... tehát minden stílusból kap egy picit. A mi védőnénink azt mondta jó ha sokféle típusú zenét hallgattatunk vele.
2012. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cottoncutee válasza:
2012. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a babák miatt nem változtattam a zenehallgatási szokásaimon, sokat hallgattam zenét az elejétől fogva és imádják is mind a ketten (nagy a skála: country, rock (keményebbet is), beatle, pop). Amit soha nem bírtam és a gyerekeim sem igénylik hál'istennek: babás zenék, klasszikus zene, halász judit és társai (nem mondom, hogy ezek rosszak, csak én nem szeretem és nehezen viselem).
2012. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha alszik akkor komoly zenét ha ébren van megy a rádió és bizony sok queen-t és metallica-t hallgat vannak ezek is olyan igényesek mint a komoly zene attól hogy rock :) most formálod a zenei ízlését
2012. jún. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Picur Rádión egész nap gyerekeknek való zene van + mesék mondókák. A szülőnek is élvezetes!

www.picurradio.com

2012. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!