Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babák anyukái....

10 hónapos babák anyukái. Nálatok is katasztrófa a pelenkázás? Vagy csak nálunk egyre szörnyűbb a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Adjál a kezébe valami játékot, hogy lefoglalja magát, ameddig pelenkázod. Az én fiam előszeretettel játszott a hintőporos dobozzal.
2012. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom,de már nálunk 8hós kora óta.Eleinte adtam a kezébe valamilyen játékot,műanyag dobozt és azt csócsálta közben,de most már elég nehéz olyat találni ami leköti arra a kis időre.Gondolkodtam már az Up&Go tipusú pelenkán,de marha drága,most néztem a Dada pelusnak is van ilyen fajtája,ez 40Ft/db,ha rosszabbodik a helyzet muszáj lesz rendelnem.
2012. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az: forog, fel akar állni, nyűglődik. Mi is játékokat adunk neki, amivel elfoglalja magát egy darabig, én pedig extra gyorsan pelenkázok és öltöztetek, a férjem is. :-)

Kitartás.

2012. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

8-9 hónapos fiamat úgy pelenkáztam, hogy felállt a dohányzóasztalba, és ácsorgott. :) Így volt a leggyorsabb és kíméletesebb.

Aztán mikor elkezdett járni, akkor lett igazán katasztrófa. Úgyhogy egy idő után ki kellett találnom egy jó lefogási technikát. Sajnos egy darabig sírt mindig, de utána feladta, most 15 hónapos és már hozza a pelust és fekszik le magától, tudja, hogy jobban jár. :)

A kezébe adok valami érdekeset nekünk nem jött be, de ki lehet próbálni.

2012. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk már most nagyon nehéz a pelenkázás pedig még csak 6 hónapos a kislányom... forog, kúszni akar (el sem merem képzelni mi lesz ha a többi mozgás is menni fog már neki). Nagyon izgága kiscsaj... egy darabig használt ha a kezébe adtam játékot, tiszta pelenkát stb... de már nem igazán köti le mindíg más és más kellene neki de ha a kezében lévő dolgokat cserélgetem akkor a pelenkázással nem haladunk... :S
2012. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze én is próbáltam adni már neki mindent, de amikor olyan kedve van, akkor még lefektetni sem tudom a pelenkázóra, mert már rögtön hason van. Utána pedig azonnal feláll, nehogy esélyem legyen tisztába tenni. Kb. 25-ször ismételjük meg ezt egy pelenkázásnál, már próbáltam a szőnyegen, kiságyban, a mi ágyunkon, de általában egy merő küzdelem az egész. Csak gondoltam, hátha valami taktikát ismertek, amit én nem.
2012. jún. 15. 20:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Általában ha a zenélő telefonom vagy a távirányítót megkapja, van 1 percem - néha 2 is. :) Régebben a Sudocream-mel elvolt, bíbelődött, hogy leszedje a tetejét, de már 2 mp alatt megvan, az már nem köti le.
2012. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést... ugyanez a helyzet, nálunk most csak a telefonom a nyerő(persze ha megy a rádió rajta)... 1! percig szóval igyekeznem kell.
2012. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

:) Nálunk egyre rosszabb. A kislányom 17hónapos, rossz emléke van a pelusozással- kicsípte a kaki. Azóta amikor viszem pucolni a kicsit, sír, és közli fáj. Édesen adagolja a popsitörlőt közben, de amikor az új pelust tenném fel közli fáj, és mászik le a pelenkázóról:) viszont ha megtalálja a popsikrémet dugja a nuniához témtémtém(krém), hogy kenjem le, onnantól engedi a pelusozást.

Amit a kezébe adtam eddig azt mind vagy az ágyba vagy a pelenkázó mögé dobta. Marad az adagolás.

Ami még leköti a talp szaglászás.

2012. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) csatlakoznánk izgő mozgó királylánnyal a csapathoz! Hát én letojom hogy drága az Up&Go pelus...... :/ rengeteg felesleges kör és hiszti van megoldva ezekkel a bugyi pelusokkal.....! Csajszikát már a legújabb dolog sem kötötte le amit a kezébe nyomtam! Anyukák, hát ezeknek a babáknak nincs ám idejük megállni pelus cserére..... elfoglalt kisemberek ezek.. :D :D
2012. jún. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!