Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám állandóan...

10 hónapos babám állandóan forgolódik álmában. Mit tehetnék, hogy nyugodtabban aludjon?

Figyelt kérdés

Nappal nyugodtan alszik, de éjszaka egyre rosszabb, állandóan forgolódik az egyik, majd a másik oldalára és nagyon nyugtalan. Kb egy hete kezdett el mászni, lehet hogy attól van? Olvastam, hogy a mozgásfejlődé miatt alhatnak nyugtalanabbul, de eddig nálunk ez nem fordult elő. Több mint 1 hónapja állt fel, majd állásból ült le. Most már kapaszkodva lépeget.

Nálatok volt ilyen? Ha igen meddig tartott? A fogzást kizártam, mert nem ébred gyakrabban és jelenleg nincs jele, hogy jönne a következő.(8 foga van már)


2012. jún. 15. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsi tejbe 3 csepp levej jól elkeverve,fürdés után levendula olaj és sima baba olajkeverékéből egy kis masszázs..nem tudom mi lehet a gond de nálunk 15 hónapig éjjelente legalább 4szer ébredt és sokszor vissza se akart aludni és ez annyira segitett hogy 1 hónapja annyit se mond álmában hogy kukk:) Ja meg egy phár citromfű tea..(gyógyszertári) mindennap kbeste 7 fele itasd meg vele..

nálunk kb egy hét mulva hogy ekezdtem ezt a kombinációt segitett..másnak is ajánlottam már volt aki irt pozitiv tapasztalatról..

Egy probát megér sztem..

2012. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a levej szó ott levendula olaj akart lenni csak mobil internetem vanés folyton lefagy..igy sikerült ez a levej szó:)
2012. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Eleni! És bocs kérdező, hogy off-olok: a levendulaolajat a kis tejjel megigya, vagy azzal történjen a masszázs?
2012. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó jó levendula olaj meg citromfű..... de miért zavar téged kérdező ha babád icereg mocorog az ágyban???? Lányom 11 hónapos de kb 4 hónapja bejárja a kiságyát! Engem nem zavar nyugodtan kialudva ébred reggel... Viszont az együtt alvást ki sem próbálnám vele szerintem az apja fején kelne reggel :D :D Ti esetleg együtt alusztok? Azért zavar?
2012. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj már késő volt mikor irtam,(ugy tünik kései órákban nem kéne válaszolgatnom mert már nem tudok fogalmazni) a tejet az olajjal a fürdővizbe kell tenni:) és utánna a masszázs sima babaolaj meg lev.olajjal(szintén elég 2-3 csepp a lefv.olajbol)!
2012. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!