Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi-Cosi gyermekülések jók?

Maxi-Cosi gyermekülések jók?

Figyelt kérdés

[link]

Megérné ezt megvenni? Kinek van ilyen? Bevált? Hány éves korig tudtátok használni?


2012. jún. 16. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
a maxi cosi egy nagyon jó, bevált márka, én mindenképpen megvenném, nekem is maxi cosi van, nem teljesen ez a fajta, 4éves korig lehet használni :)
2012. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a maxi cosi nagyon jó márka. de sajnos erről a tipusról hiányzik a fejszűkítő. azt vagy külön meg kell venni, csak úgy lesz biztonságos, vagy akkor már megéri másikat választani.

nekünk az Elefániban árulta el az eladó, hogy sajnos ez a maxi cosi így rosszabb, mint az olcsóbb ülések. ott ezt ajánlották:

[link]


vagy maxi cosi-ból ezt:

[link]

2012. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Tobi-t vettem, de még nincs használatban, mert a lányom még csak 8.5 hónapos és még nem ül stabilan. Remélem, hogy be fog válni.
2012. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van, csak a maxi cosi priori xp, stabilabban be lehet kötni, annyi a különbség.

Én azért választottam ezt, nem a tobit, mert nincs benne fejszűkítő, nem izzad bele a feje, nyaka, háta alvás közben.


Nagyon jó, mert szélesebb mint a Tobi, abba ha nagy növésű a gyerek. 3 évesen már nem fér el, pláne téli ruhában, míg a prioriban még 4 évesen is elfér overálban.

Szerintem megérte az árát, huzata nem fakult, pedig már 3 éve megvan, és havi szintem mosom, mert lányom minden hosszabb útnál hány a kocsiban.

Jól dönthető, stabilan beköthető, kényelmes neki!

2012. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Maxi Cosi Priori van, nagyon szeretjük! Azt nem tudom, hogy hány éves korig tudjuk majd használni, kislányunk most lesz 2 éves.
2012. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Maxi Cosiból is van többféle, általánosítani szerintem nem lehet. Én láttam már elég gagyit is belőle. Ők is gyártanak olcsóbb, gyengébb minőségűt, meg jobbat is. Ami a képen van, azt nem ismerem, meg kell nézni élőben, nem mindegy az anyaga pl.
2012. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyenünk van, csak az Safety 1st (de alul bele van írva, hogy a maxi cosi gyártja) és nagyon szeretjük.Igaz én mindössze 4000-ért vettem újonnan, tehát ennyit nem adnék érte, akkor már inkább Cybex márkájút választanék, ha ilyen árben gondolkodtok.

Szóval a lényeg, hogy mi nagyon szeretjük ezt az ülést, mert a lányom kilát belőle a kocsiból és azt is szeretem, hogy dönthető.

A lányom most 17 hós, 11 kg sincs és 82 cm magas, egyenlőre nagyon kényelmes neki.Szerintem sokáig fogjuk nyűni.

És az sem mellékes, hogy az új, 2012-es ADAC teszten jó minősítést kapott ez az ülés!

2012. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak a Tobiról tudok nyilatkozni, mi majdnem 1 éve használjuk már, és nagyon elégedett vagyok vele. Szuper kényelmes a kislányunknak! Szerintem érdemes megvenni, s ha kapható hozzá üléshuzat, mint a Tobi-hoz, akkor azt is jó venni hozzá, mert sokkal kellemesebb a gyereknek, mintha huzat nélküli ülésben ül.
2012. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!