Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem hajlandó 11 hónapos...

Haramia kérdése:

Miért nem hajlandó 11 hónapos kisfiam vacsorázni?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiam nagyon jóétkű baba (volt). Igazából napközben most sincs probléma, mert jó étvággyal eszik mind
2012. jún. 16. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
nem éhes. Próbáld előbb/később
2012. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

bocsi, megszakadt a mobilnet kapcsolat pont feltöltésnél és így lemaradt a többi.


...napi 3-4szer még szopizik. Két hete azonban este nem hajlandó enni semmit, lehet az az én főztöm vagy bébikaja. Előtte volt hogy másfél üvegnyit is becsapott. Most két kanál után elfordul, sír, dörzsöli a szemét, orrát, csapkod, öklendezik (amitől én kivagyok) Gondoltam rá, hogy nagyon álmos, de érdekes módon, amint kikerült az etetőszékből kutyabaja és mehet a játék, ágyonugrálás...Gondoltam, hogy a foga, de jelenleg mind kinnvan és sehol nincs megduzzadva az ínye...születése óta este 7kor van vacsi, szóval az időpont se változott.


Szerintetek mi állhat a vacsorasztrájk mögött? Hogyan lehetne rávenni, hogy többet egyen? (főként azért mert hajnali 2 kor még felkel egy szopira, amiről lassan már jó lenne leszokni)


Előre is köszi a válaszokat!

2012. jún. 16. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!