Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megy a hasa, ilyenkor ez baj?

Megy a hasa, ilyenkor ez baj?

Figyelt kérdés
Eszik iszik rendesen kiszáradástól nem kell tartanunk, de kb. 4x van kaki egy nap és hát nagyon híg! Ki csípni sem csipi a popsiját mert tegnap elalvás közben ment be neki..... 11 hónapos egyébként fogzásra utaló jelet nem látok a kis szájába... de kitudja! Jah, jó kedélyű nem levert, max hisztisebb nyügösebb..... most igy leírva lehet fog.... de akkor miért nem látom???

2012. jún. 16. 12:05
 1/8 uccu válasza:
Lehet, hogy összeettetek valamit. Szerintem inkább az a valószínű...Nem írtad, hogy mióta tart. szopiztok -e még. Tejet fogyasztotok vagy nem, stb...
2012. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szopizik, tápszert kap..... nem is nagyon akarom leváltani tejre! Ma a harmadik nap.....! Nem kapott új kaját azokon kívül amiket már eszik... ezért gondoltam a fogzásra első körben..... Köszi a gyors választ :)
2012. jún. 16. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet a fogától. Én sem látom mindíg, mikor áttörés szélén van - mondjuk nem is engedi a fiam, hogy megnézzem - csak mikor már fehérlik. Nem nyűgös, nem fájtatja? Nyáladzik, rág?
2012. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 uccu válasza:

Erről megoszlanak a vélemények. Valaki azt mondja, hogy hasmenést okozhat a fogzás, valaki azt, hogy anyukák erre fogják. Mindenesetre, ha nem habos, bűzös, nem csípi ki, eszik rendesen, akkor és addig nincs nagy baj.

Ha tovább tart, vagy sűrűbben jelentkezik, akkor hívd fel a háziorvost, ügyeletet és kérj tanácsot. Kerüljétek a tejterméket a lisztet és cukrot nagy mennyiségben, amíg kitart, mert abban könnyen szaporodik el a gomba hasmenés alatt. Szerintem diétáztatni sem szükséges. Rizs és burgonya formájában még szénhidrátot is ehet. Kerüljétek a gyümölcsöket is pár napig, mert megerjed a pocakban. Inkább nyersen rágcsáljatok zöldséget, vagy főzd meg neki. Főzz egy tartalmas mégis könnyű húslevest neki, törj össze benne burgonyát, zöldséget és meglátjátok.

2012. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk konkrétan ez az egy tünete volt a fogzásnak. A híg széklet, sűrűbben. Igaz nálunk ki is csípte a popsikáját. Szóval lehet a fogától. 3-4 nap alatt ezen túl voltunk.
2012. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a krumpli se kell neki :/ Ma mondjuk kockára vágtam és ugy tettem elé a szék tálcájára.... immel ámmal becsipegetett egy párat...... Hátha megfogja egy kicsit..... amúgy savanyú szaga van de veszett bűzösnek nem mondanám! Köszi mindenki.....
2012. jún. 16. 13:43
 7/8 uccu válasza:
Ha savanyú, akkor ez nem a fogacska lesz, valami enyhébb fertőzés valószínű. smecta, vagy összetört széntabletta vízben feloldva. A széntablettát a gyerekeim elpbb megették mint a a smectát. Normaflore. Az aktív szén a bacikat megöli. A normaflore visszaépíti az egészségeseket. A kettő között teljen el 2 óra. a dokik a smectát mondják, de nem biztos, hogy megissza, mert olyan mint a gipsz, fujjjj.
2012. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úúúú uccu köszönöm! :O adok is neki szén tablettát!
2012. jún. 16. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!