Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit pakoltok el egy hetes...

Mit pakoltok el egy hetes nyaralásra? (1 éves kislány)

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy nagyjából az egész házat, de mégis konkrétan mi az ami nem maradhat ki? Már van egy jókora listám, de tartok tőle hogy még van amire nem gondoltam.
2012. jún. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
úszópelenka, fürdőköpeny,sportbabakocsi, utazóbabaágy se árt ha van ( ha csak nem adnak a szálláson) bébiételek, sok gyümölcslé, vagy baba instant tea ( a tea nagy segítségünkre volt) babafürdőruha, mindenféle vízbe vihető játék, naptej, kis kalap, panthenol vagy tejföl, fehér(!)póló ha napon játszik (visszaveri az UV-sugarakat) és persze mindenkféle időjáráshoz megfelelő ruhák) kismedence se árt, ha a pici nem akar kijönni a vízből,de ti már igen. mi 3000 ftért vettünk egy olyant ami szép színes, és naptól védő kis félsátor féle része van, nagyon aranyos. (abban is aludt, mivel jó puha ha fel van fújva, és ugye a nap se süt rá , persze a vizet kiöntöttük belőle ) :)
2012. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Már megérte megkérdezni. Mennyire evidens a fürdőköpeny, mégis kimaradt :)
2012. jún. 16. 15:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Várok még további listákat is :)
2012. jún. 16. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a mi listánk:

ruhák: rövid ujjú és ujjatlan bodyk, tartalékba is, estére vagy ha hűvösebb az idő, hosszú ujjú póló vagy kardigán, rövid nacik, nyári ruhák, rövid ujjú és ujjatlan trikók, pólók, textilpelenkák, pelenkák (ebből is inkább többet), hálózsák vagy vékony takaró, kalap, szandi, zoknik, bébiétel, tápszer (ha még kell), cumisüveg, kanál, kistányér (műanyag), Sylvia papírtörlő, felfújható kis medence vagy babakád (nekünk összecsukható van), karúszók vagy úszógumi, strandcipő (papucsot nem tud még hordani), nedves kéztörlő/popsitörlő, popsikrém, babafürdető, babasampon, naptej, játékok, fésű, előke, orrszívó, Zymafluor, csípésre Fenistil, testápoló, neogranormon

utazóágy - ha nincs a szálláson, babakocsi, esőkabát (ha várható eső)

2012. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami mindig a legfontosabb, hogy legyen nálad pénz, telefon, és lakáskulcs. Akkor minden rendben. Én mindig ezeket nézem meg a legvégén!:) Viszont én mindig magammal viszem az utazóágyához a teljes alvós felszerelés, még a matracot is a kiságyból. Nekem mindig azt mondták, hogy vigyem magunkkal a kis illatát, mert akkor könnyebben elalszik. Így csináljuk 5 hetes kora óta. Szóval, ha befér, akkor vidd.
2012. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem indulnék el lázmérő és lázcsillapító nélkül.
2012. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!