Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi Cosi Priori ülést megéri...

Maxi Cosi Priori ülést megéri a vateráról venni 15ezer forintért?

Figyelt kérdés
Újra nem lenne pénzünk, csak Touragoo-ra. Használtan tudnánk venni Maxi Cosi Priorit.
2012. jún. 16. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Akkor vegyél új Touragoo-t. Én használt gyerekülést nem vennék ismeretlentől. Ki tudja, hogy karamboloztak-e vele.
2012. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn vennék.
2012. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor vennék, ha bevizsgáltatná az eladó és papírt is adna róla
2012. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem vennék használt gyerekülést, nagyon rizikós.
2012. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak ismerőstől vennék használtan gyerekülést, mert kívülről nem látod, hogy történt-e már valamilyen sérülés az üléssel. Így azt sem tudhatod, hogy teljesen biztonságos, azzal pedig egy kisgyerek esetében semmiképpen sem játszanék.

A Maxi Cosi-n kívül is vannak nagyon jó gyerekülések olcsóbb kategóriában, de ha más nem, összespórolnám a pénzt egy olyan ülésre, amilyet szeretnék.


Én Németországból hozattam Maxi Cosi Tobi-t egy éve, szerencsére volt rokonunk odakint, akihez meg tudtam rendelni online, ő pedig hazahozta Magyarországra. Átszámítva 47e Ft volt újonnan, itthon ugyanaz az ülés 74e Ft-ba került volna. Így tökéletesen átérzem, hogy sokat számít az ár. Most is ugyanígy tennék, addig kutatnék, amíg valahogy nem találok olyan ülést elérhető áron, amilyet szeretnék, ha pedig végképp nem megy, akkor választanék egy olyat, amit megengedhetek magamnak, de használtan idegentől nem vásárolnék ilyesmit.

2012. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi felelőtlen embert, aki venne a saját gyerekének ismeretlentől autósülést. A lepontozás legyen a legnagyobb örömötök az életben.
2012. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!