Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egyfolytában éhes?

Normális, hogy egyfolytában éhes?

Figyelt kérdés

2 hetes újszülött babám 3 napja felvette azt a szokását, hogy éjszakai ébredés után sírva kéri a cicit, ez még nem is baj. Közben ráalszik, de ettől függetlenül elegendő mennyiséget eszik. Büfizés közben még elvan nyugodtan, persze büfi csak nagyon ritkán van. Ahogy letenném a kiságyba ordítani kezd. Cicit keres, eszik... és ördögi kör elindul. Aggaszt, hogy nem alszik egész délelőtt, 4-5 órát is ébren van.

Ötletek, tanácsok? Segítsetek légyszi!



2012. jún. 17. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve létezik, hogy ennyiszer éhes, óránként akár?
2012. jún. 17. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éhes...
2012. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem éhes csak a közelségedre vágyik.
2012. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiam már 3 hónapos és napközben 2 óránként eszik éjszaka pedig 2 szer kel fel enni. Nálunk is szinte összefolytak az etetések még sokszor most is előfordul hogy két etetés közt nem alszik el. Szerintem ne aggódj emiatt, ha a súlya megfelelően gyarapszik akkor a tejed elég. Váltott mellből eteted vagy mindkettő kell neki? Mert ha mindkettőt odaadod neki lehet hogy túl korán váltasz mellet és csak a hígabb szomjoltó tejhez jut és a hátsó zsírosabb laktatóbb tejhez nem.
2012. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Váltva szopizik, de 20 perc alatt végez.
2012. jún. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!