Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet jatszani egy 9...

Mit lehet jatszani egy 9 hetes babaval?

Figyelt kérdés

Mert szerintem en valamit rosszul csinalok! :(

Kisfiamat 4 orankent etetem eves utan max fel orat tudom szorakoztatni a pelenkazon ilyenkor gögicsel nekem meg nevetgel de amint leveszem es probalom a pokrocra vagy a kisagyba rakni a jatekaihoz hogy azzal is jatszunk de 2 perc utan hiszterikus sirasba kezd es csak olben jarkalva tud lenyugodni ugy hogy vegul elalszik.Kb 1 hete kezdodott ez nala.Remelem kinovi es ez csak egy atmeneti allapot.Ugye? Kerlek irjatok minnel tobben!!!!Koszonom


2008. ápr. 28. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Ne aggódj, nincsen semmi baj sem veled, sem a babáddal. Csupán annyi történt, hogy gyerekből van és rájött, hogy kell kihasználnia a mamáját. Próbáld szépen fokozatosan leszoktatni arról, hogy mindig a kezedben legyen és ott is aludjon el. A baj az, hogy ha nem teszed, akkor neki ez teljesen természetessé fog válni, még akkor is, ha neked esetleg éppen dolgod lenne. (főzés, vasalás stb)

Nekem két gyermekem van és az elsőt sajna én is elkényeztettem egy kicsit és lett is belőle némi hátránya, de mára már helyreállt a "rend". Pl. nehezen szokott be az oviba, nagyon Anyás lett.De sohasem késő a dolgokat a normál mederbe terelni.

A legjobbakaT!

2008. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi aranyos vagy!Kulonben en az a tipus vagyok aki probalja a gyereket egy kicsit sirni hagyni es nem elkapatni azzal hogy felveszem minden szisszre de mar tenyleg ketsegbeestem mert ketsegbeesetten tud sirni mint akinek faj valamije es akkor semmiesetre sem hagynam sirni, sot..de nem beteg mert amugy boldog vidam tunderi kisfiu akivel elotte sosem volt baj,csak gondoltam valamit rosszul csinalok.
2008. ápr. 28. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodj meg, az én lányom is ilyen idős és hasonlóan viselkedik. Délután már nagyon nyűgös. Én azt szoktam csinálni, hogy mindenhez fokozatosan szoktatom: először csak pár percre tettem a játszószőnyegre, majd egyre több időre (már alár fél órát is elvan rajta). Ha nagyon sír, én is felveszem, hogy megnyugodjon, utána visszateszem. (Sok türelem kell hozzá)Nálunk most nagy favorit a hason fekvés és nézelődés, beszélek hozzá, énekelek neki, érdeklik a színes, mozgó, csörgő, zörgő dolgok. Ilyeneket rakok elé. Szerintem próbáld arra szoktatni, hogy máshol is érezze magát jól. Még semmivel sem vagy elkésve :-)
2008. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
A gyerek akkor lesz kiegyensúlyozott, ha minden szisszre reagálsz és minél többet van kézben.
2008. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól van, kényeztesd csak el, de legalább annyit megtehetnél, hogy a kérdésre válaszolsz, és csak utána próbálod a rögeszméidet másokra rátukmálni.
2008. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom csajok! Egyetertek az elozo valaszadoval, mi ebben a valasz? Amugy meg mindenki ugy csinalja ahogy akarja es tudja szerintem nem kell lehurrogni senkit semmiert, minden baba mas csak jo meghallgatni a velemenyeket es nekem ha nem is segit a valasza de legalabb latom hogy vannak rendes emberek a foldon.
2008. ápr. 29. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Te a kérdésre válaszoltál azzal, h lehurrogsz?:)
2008. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!