Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerhez 1 éves kor után is...

Tápszerhez 1 éves kor után is forraljátok a vizet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem forraltam!
2012. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hós lesz ugyan még csak a fiam,de a védőnőm azt mondta 1 éves kor után már nem kell.

Szerintem én sem fogom már akkor!

2012. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt kell tartani valami átmenetet? Pl. hogy pár napig felesbe adod neki? vagy egyik nap még forralt víz, utána nem.
2012. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kislányom kedden lesz 1 éves, ma adtam neki sima csapvizet, ezért merült fel bennem a kérdés... én nem adtam felesbe , bízom benn, hogy nem lesz gond, hisz annyi mindent a szájukba vesznek már ilyenkor, talán az immunrendszer már működik jól!
2012. jún. 17. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben a magyar csapvíz kiváló minőségű! Azzal, hogy már mindent a szájába vesz, több bacit bekap, mint a vízzel. Én 5 hós korától forralatlanul adom ezért. Soha semmi baja nem volt.
2012. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En 12 hos kora ota mentes asvanyvizet adok neki, nem forralom. Semmi gond nincs.
2012. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudtam abba hagyni a vízforralást, mert valahogy azt éreztem biztonságosnak, és a majdnem 1 év alatt nagyon hozzászoktam. 13 hónapos korában aztán megálljt parancsoltam magamnak, mert tényleg igaz, hogy a földről annyi piszkot, kórokozót begyűjt már addigra egy kisgyerek... Nekem is azt mondták, hogy ahol mi lakunk, megfelelő az ivóvíz minősége, így aztán nagy nehezen lemondtam a napi vízforralásról. :) Mínusz egy feladat, napokig örültem neki! :)))
2012. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!