Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket a 3 közül? Babakocsi?

Melyiket a 3 közül? Babakocsi?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Súly nem lényeges,nagy felfújható kerekű kellene rossz út miatt,és mivel aug.eleji baba lesz a mózese ne legyen nagyon pici.



2012. jún. 17. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem az espiro tetszik a legjobban!
2012. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sajnos szinte az összes ilyen kocsi mózese viszonylag kicsi...ahhoz mindenképp kicsi szerintem, hogy egy augusztusi baba télen, hacukában beleférjen!

Amúgy meg én nem felfújhatós kerekeset vennék főleg ha rosszak az utak,mert nagyon megszívod, ha kilukad!

Amúgy nagyjából ugyan az mind3 funkcióját tekintve.

2012. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha az szeretnéd hogy kényelmesen elférjen benne a babád télen is akkor ez nagyon tágas viszont nincs külön mózes része.Átalakítható sportkocsira:

[link]

Nekem ilyen volt de a súlya miatt visszacseréltettem.Bérházban lakunk, de neked ez nem számít:) Ja és a kerékfelfüggesztése is szuperül rugózott, göröngyös utakra kiváló.

2012. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem jó a link!

ez talán:

[link]

2012. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az Espiro tetszik a legjobban, mert a másik kettőnek a mintás huzata nem jön be. De funkcióját tekintve tényleg mindegyik hasonló. Lehet, hogy nem a legnagyobb a mozes részük, de az én kislányom fél éves koráig a legnagyobb hidegben is belefért bebugyolálva. Azért kellett a sportrészre cserélni már, mert nem látott ki belőle. De mivel annak is van lábzsákja és be tudod takargatni én nem is értem, hogy miért lenne baj, ha mondjuk fél évesen már abba rakod.
2012. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezek a kocsik joforman egyformak. Nekem julius vegi volt a babam, augusztus 10-re voltunk kiirva. 54cm-rel szuletett, kerek 6 honapsan tettuk el a mozest. Meg siman belefert overalban takaroval. Minden honapban egy cm-t nott. Olyan mozest keress, aminek a belsejenek a hossza 70cm vagy annal nagyobb. Szelte nem nagyon szamit, az en babakocsim igen keskeny, megis siman elfert benne a baba.

Mind a 3 kocsi jol nez ki, es jo tulajdonsagokkal bir. A kis elteresekre figyelj, merlegeld, hogy melyik elonyosebb.

Akar a babakocsi huzatanak anyagat es annak tisztithatosagat is figyelheted. A mozesnel meg nem annyira gond, de sportkocsinal mar celszeru olyat valasztani, aminek konnyen takarithato a huzata.

Valami hasonlo babakocsim van nekem is, csak nem felfujhatos kerekekkel, de ez a fajta kocsi nagyon jo terepre. (Hegyvideken lakunk, macskako, rossz jarta...stb, es meg batran mondhatom, hogy meg egy gyereket ki fog birni. Most tettuk el a kocsit) Olyanokra is odafigyelhetsz, hogy van e labzsak minden reszhez, van e esovedo, mennyire tudod lehajtani a napvedot (nyaron szembol besut a nap) az esovedo mennyire praktikus(konnyen folhelyezheto, van levegozteto, a babahoz konnyen hozzafersz anelkul, hogy levenned (zipzaros lyuk, hogy boltban is kapjon levegot a gyerek), elol hatul tepozarral, patenttal rogzitheto a kocsihoz (nagy szel eseten esoben, ha nem tudod rogziteni az esovedot rendesen, akkor lefujja a szel) Labzsak milyensege: jol zart, vagy csak ugy rarakod, mint egy pokrocot. stb.

2012. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a bergonos link nem jön be nekem.


a tolókar nem jó, ha átfordítható, mivel a bolygókeréknek mindig elöl kell lennie. a sportrész legyen két irányból rögzíthető. Amgy kisebb, jobb, ha rálátsz. amikor meg nagyobb, jobban tud nézelődni, ha menetiránynak megfelelően utazik.


a huzat levehető, mosható legyen. ezt sehol sem olvastam.


esetleg nézz szét vaterán/teszveszen, ott nagyon sok, alig használt, még garis babakocsit árulnak, olcsóbban, mint az új ára.

2012. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

legnaggyobb mózese a bébé confortnak van. 75 cm hoszzú.


a többi viccesen kicsi, 4 hónapos korig ha jó a bébinek....

2012. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A bergon camarelonak a mózes fekvőfelülete 84×36 cm,ez a létező legnagyobb,ezért is húz oda a szívem.illetve dönthető a mózes része is már,minden része 2 irányból rárakható.

A tako tolókarja átfordítható,és árban is jobb egy picit.Az espirot azt hiszem kizárjuk lassan,mert árban ugyanaz,de kevesebbet tud...

Köszönöm a sok szempontú figyelmeztetéseket.Még rágódunk,csak már nincs sok időnk...

2012. jún. 22. 11:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Camarelo-m van. Nem kicsi a mózese. Szerintem az egyik legnagyobb a piacon. Lányom október elején született és május közepén cseréltük le a sportra. Most 8.5 hónapos, 75 cm és 9.5 kg. Úgyhogy nem kicsi baba. Ki fogjátok húzni vele a telet. Én szeretem, de iszonyat nehéz és nekem emeletre kéne cipelni, így kellett egy könnyű kocsi, így vettem egy graco sportkocsit, de már alig várom, hogy elköltözzünk és újra tudjam használni a camarelo-t, mert sokkal könnyebb iránytani. Már fáj a csuklóm a graco-tól.
2012. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!