Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a hajdúnánási...

Vélemények a hajdúnánási strandról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szis, mi tavaly voltunk ott, idén is tervezzük, mert a rokonság ott lakik. Nagyon jó strand, többmedencés, van kifejezetten gyerekeknek való is. AMi nekem nagyon tetszett, hogy nagyon sok a fa, ezért tele van árnyékos résszel, így én vittem sátrat, és nagyon jókat aludt ott a fiam. Tavaly volt 1 éves, mikor voltunk lent 1 hetet.Finomak az ételek is. Nekem nagyon tetszett.
2012. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Még annyit kérdeznék,hogy van olyan medence,ahova 1,5 éves gyerekkel együtt be tudnánk menni?

2012. jún. 17. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
van gyerek pancsolo, de oda a szülők nem mehetnek be, csak a szélén ülhetnek , amit először furcsának találtam, de végiggondolva, pont a gyerekeket védik ezzel. Mi az 1 méteres medencébe mentünk be vele, nagyon élvezte.
2012. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!