Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Juniusban lesz a babam 3...

Juniusban lesz a babam 3 honapos. Ki lehet vinni a strandra vagy ez meg tul korai?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idore? Vizbe vihetem egy kicsit?Gondolom a nap ne erje de megis csak a friss levegon lenne. Koszonom
2008. ápr. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a strandra kivinném, mert ott is van árnyék, és lehet venni ilyen kis gyerek sátort, amiben jól elvan a baba, de vízbe én még nem raknám.
2008. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiviheted, de gondoskodj árnyékról, kellő folyadékról, és kell neki magas faktorszámú naptej is. A vízbe még ne tedd be. Az én fiam augusztusban lesz 10 hónapos, akkor megyünk balatonra, de a védőnő szerint a tóba még nem szabad bevinni, és klóros medencébe sem. Bár lehet, hogy kicsit be fogom cipelni magammal és a lábát belelógatom, ha az nem lesz kiütéses, akkor kit jobban beleloccsantom, de három hónaposan még korai neki a strandvíz.
2008. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én nem értek egyet az elöttem válaszolokkal már csak azért sem mert van aki pár hetes korától baba uszásra viszi a bébijét és nekik sincs semmi baja:)
2008. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!