Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenleg 8 hetes a babám,2-3...

Jelenleg 8 hetes a babám,2-3 hét múlva le szeretnénk menni a Balatonra csak 1 napra. Bírja egész nap a parton? Viszünk neki sátrat, ott ehet aludhat, árnyékba van. Vízbe természetes nem visszük.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vinném, ha van természetes árnyék, vagy nyitott napernyő, terasz, ilyesmi. Ezek a kis sátrak hiába vetnek árnyékot, a part mentén irtóra felforrósodnak, és nem jár bennük a levegő.


Én múlt szombaton voltam a gyerekeimmel egy kis tó partján, de ott árnyas volt, sok fa vette körül az egészet. Ja a picim 3 hetes volt akkor. Végig feküdt a babakocsijában (szúnyogháló nagyon hasznos!), a jó levegőn szinte végig aludt, amikor nem szopizott.


Két dolog kérdés számomra:

az utazást bírja-e oda-vissza ugyanaznap? (az enyém autóban sokszor üvölt, és nem a meleg miatt, mert légkondis), illetve hogy ha szuper kánikula lesz, akkor az mennyire jó neki...


Minden esetre ha mentek, ügyelj a gyakori folyadékpótlásra (szopira, ha van)

2012. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kis sátrát is árnyákba raknám.... Autózni szeret,sűrűn megyünk és végig alszik.
2012. jún. 18. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:

mi 6 hetesen vittük először, bírta, jól érezte magát. de aparton csak annyit töltöttünk, amíg párom úszott egyet, aztán meg én.

a házban gyakorlatilag folyamatosan aludt, csak enni kelt föl.

2012. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan viheted.Semmi baja nem lesz árnyékban ,jó levegőn.Kellemes pihenést nektek!
2012. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2012. jún. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!