Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hós babám nem tartotta meg a...

2hós babám nem tartotta meg a fejét ahogy a doki ülésbe húzta. Gond lehet vele?

Figyelt kérdés
Valakinek volt hasonló? Ha hasra fektetjük magasra tartja a fejét,forgatni is tudja az első napoktól kezdve. A doki még nem mondott semmit,csak azt,hogy már kellene kicsit tartania.
2012. jún. 18. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de van olyan doki, aki ezért már veri a hisztit. Ezt lehet vele gyakorolni, nekem azt mondta a doki, hogy legyen sokat hason, meg húzzam fel gyakran ülésbe.
2012. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 6 hónaposan sem tartotta neki, egyrészt mert nem iy "gyakoroltam" vele ezt, másrészt "kedve" sem volt hozzá. Miután hazajöttem én is csináltam, 3 próbálkozás sem telt bele... Különben minden más rendben volt, forgás, hason fejtartás stb.
2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Én azt mondom, hogy ilyen bizonytalan esetekben érdemes elvinni egy Dévényes gyógytornászhoz, ő látni fogja, ha van teendő.

Soha nm szabad beérni annyival, hogy ráér még, vagy épp lustább a baba, ilyen nincsen.


Szóval szerintem mihamarabb gyógytrnász, ha nincs rá szükség nem fog visszahivni, megnyugszol te is, és ha tényleg gond van, még időben észre veszik.


Ird meg mi volt :)

2012. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk volt ilyen, eszembe sem jutott egyből gyógytornászhoz rohangálni, helyette nagyon komolyan vettem, hogy minél többet legyen hason. Először nem igazán tetszett neki, de mostanra már egész nap hason van, ha a hátára fektetem, egyből fordul hasra, nem hajlandó máshogy lenni.

Azóta a doki is teljesen elégedett vele, semmi probléma nincs.

2012. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 krisztivan ***** válasza:
100%

Fiam sem tartotta.Elmentünk neurológushoz.Kérdése a következő volt:Mit várunk el egy ekkora babától?Hülyeség az ülésbe húzás,hiszen ha nincs kedve hozzá,akkor ,mi van?

Fiam 4 hósan fordult a hasára és onnantól volt csak hason és onnantól tartotta a fejét:-))

Az ortopédus küldött volna dévényeshez.

2012. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem miért lettem lepontozva! A véleményemet írtam, ahogy én/mi jártunk. Köszönöm.
2012. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Különben első körben sem Dévényeshez kell vinni, hanem konduktorhoz, vagy mozgásfejlesztő stúdióba, ahol van ez is és az is. A konduktor küld tovább Dévényre, ha szükségét látja.
2012. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én nem pontoztam le senkit. Sokat van hason,aludni is úgy szokott.
2012. jún. 18. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz az én kisfiam tartotta szépen a fejét már egy hónaposan is. De én minden nap gyakorlom vele a felülést. Most 3 hónapos és mikor mondom, hogy csüccs, fogom a kis kezét már emeli a fejét fel. Csak azért írom ezt neked le mert az én kisfiam meg az ülést nem szerette. Mindennap próbáld ültetni párszor. Meglátod minden rendben lesz.
2012. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
a lányom se tartotta meg 2 hónaposan, a mi orvosunk szerint csak 3 hónaposan kell, addigra meg is tartotta. Sokat kell hasra tenni, ha nem szeret akkor sokszor rovid idore. Aztán más ok miatt voltunk neurológusnál, o mondta hogy ilyen picin nem szabad ulésbe húzni, max. hetente egyszer. Egy gyógytornászismerosom mondta, hogy az a pici, aki már magát is ulésbe tudja húzni, azt sem egyenesen kell felhúzni, hanem gorbén, van rá módszer, mert mi magunk se hasból ulunk fel. És o is oldalból fogja majd magát kinyomni
2012. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!