Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátokat már...

3 hónapos babátokat már vittétek magatokkal a "nagy" bevásárlásokra hiper/szuper marketekbe?

Figyelt kérdés
Nekem hálistennek nagy segítségemre van az édesanyám aki majdnem hogy egy háztartásban (egy udvaron) él velünk.Ő vigyáz az unokára amíg mi ilyeneket lerendezünk.Mostmár lehet, hogy vinnénk őt is magunkkal.Nektek, hogy viselte ezeket a bevásárlásokat a baba?Nem fáradt el nagyon a sok ingertől?
2012. jún. 18. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segítség híján vinnem kellett magammal,egész pici korától.Nagyon szereti.Mindig arra figyeltem hogy ne járványos időben és megfelelő öltözetben vigyem.Mert ott azért a klíma miatt hűvösebb van,mint általában kint.Biztosan szeretni fogja.
2012. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi már jóval hamarabb is vittük!

Semmilyen különös hatással nem volt rá, nézelődött!

2012. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Két okból nem vittük:

- épp influenzás időszak volt

- volt kire hagyni és úgy éreztem, gyorsabb a baba nélkül


Amióta stabilan ül azóta jön velünk, nagyon élvezi :-)

Ha nem csak pár embert ismer és jártok erre-arra akkor szerintem nem viseli meg.

2012. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha tehettem, inkább otthon hagytam.

Az első téli volt, influenzás időszak. A második babát pedig addig nem vittem, amíg amikor ilyen klímás (légkondi) időszak volt, mert még én is sokszor megfázom.


3 hónaposan már mindkettőjüket vittem, tavasz / ősz volt, nem féltem hogy megfázik (túlmelegedés-lehűlés miatt)

2012. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesen vittem,mert nem tudtam hova tenni....
2012. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem volt ő még sehol csak itt a városrész kihalt utcáin sétáltunk vele.Na a másik dolog meg a légkondi:S Ha más nem teszek rá egy kis kalapot.Köszönöm a válaszokat.:)
2012. jún. 18. 17:39
 7/9 A kérdező kommentje:
*adok rá egy kis kalapot! Csak a párom itt dumál nekem és nem tudok így írni :D
2012. jún. 18. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Már jóval előbb is vittük, tavaly nyáron született.
2012. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt aki vigyázzon rá, így 2-3 hetes kora óta cipeljük mindenhova. Nagyon élvezi!
2012. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!