Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyek a legfinoma...

Szerintetek melyek a legfinomabb bébiételek (9+)?

Figyelt kérdés
Főleg a főételek érdekelnének, nem a gyümölcsök. A lényeg, hogy ne legyen benne semmilyen tejtermék. Köszönöm!

2012. jún. 19. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a Kecskeméti vált be, de abból mindent megevett.

Kecskeméti Bébiétel Cukkini csirkehússal és rizzsel

Kecskeméti Bébiétel Brokkolis csirkehús tésztával és sajttal

Brokkoli sertéshússal

2012. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam kedvence a vadasmarha rizzsel. A spenótot is szereti, de annak konkrétan semmi íze nincs, nem tudom mit szeret benne :)

Amik még finomak nagyon, azok a Hipp levesek, zöldségkrémleves például, az tényleg jóó :)

2012. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyerekeim nem szeretik a zöldeket, viszont a paradicsomos ételeket ( p. burgonya hallal), tésztaféléket (bolognai), vadast, lazacot burgonyával, marhahús bármivel...Kecskeméti, Ovko és Bebivita termékeket szeretjük.
2012. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kisfiam kedvence a tésztás és rizses ételek bármilyen hússal, hallal vagy zöldséggel, ált. kecskemétit veszek vagy magam főzök neki.
2012. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kecskeméti vadas marhát és a bolognait az én fiam is szereti, viszont amióta rendszeresen a mi ételünkből (is) eszik, a legtöbb konzervre (főleg a Hipp főzelékekre) fintorog. Az Ovkot még nem próbáltuk. Tényleg megbízható? Köszönöm a válaszokat! Azért várok még ötleteket :)
2012. jún. 19. 13:26
 6/10 Milagros ***** válasza:
KECSKEMETI:VADASMARHA RIZZSEL:))
2012. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kecskeméti Bolognai, vadas, cukkini. Ráadásul most a Rossmannban a Rossmanó kártyával csak 259 ft egy üveg.
2012. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi vagyunk az Ovkosok. Én megkóstolok mindent, tényleg jó :)
2012. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit én csináltam neki. Nem szerette az uveges dolgokat. így nincs benne tartositoszer es tudom, hogy mit tartalmaz.
2012. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már azt sem tudjuk hogy a bolti hozzávaló mi mellett csücsült mielőtt polcra került, erről ennyit :) (férjem kereskedelemben dolgozik, ezért írom :))
2012. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!