Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok használt lábbelit a...

Krisztina27 kérdése:

Adnátok használt lábbelit a gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Kaptunk a párom testvérétől két nagy zsák cipőt, és szandált, nem mind agyonhasznált van közte jobb állapotba lévő is, ti ráadnátok a gyerekre, ha nem fogják látni a gyerek a lábán szerintem megsértődnek.
2012. jún. 19. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

NEM, Nem adnám. A cipőt mindenki máshogy tapossa ki. Magamnak sem veszek használt cipőt.

Én is kaptam már a barátnőmtől a gyerekeimnek használt cipőt. Megköszöntem, de nem adtam rájuk.

Azért meg nem adom rájuk, hogy ne sértődjön meg és hogy lássa rajtuk

2012. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 gabszem ***** válasza:
NEM
2012. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok

mindenből használok, veszek használtat is, kivéve a cipőt és a fehérneműt.

Azt soha

2012. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én bár szoktam néha a kicsire használtat adni (azt amit a nagy nem használt szét) ha tehetném és megengedhetném magamnak nem adnék rá használt cipőt.

Így is csak azt adom rá, amiről tudom, hogy keveset használta a nagyobbik. Szerintem nem tesz jót a lábnak. Persze megértem, ha valaki anyagi okokból így tesz (én is így csinálom), de csak azért, hogy ne sértődjenek meg nem adnám rá.

Nyugodtan mond meg nekik, hogy nem tesz jót a lábnak és bár sok cipőn alig látszik a használat az előző tulajdonos mégis belejárta a saját "lábnyomát".

2012. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
cipő, fehérnemű, autósülés mindig ÚJ! Tehát nem.
2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 xStefix ***** válasza:

Egyetértek, a cipő és a fehérnemű nálunk is mindig új. (Kivéve a kocsicipők és tutyik, amiket a lányom még a járás előtti korszakban használt. Ezeket eltettem az öcsinek.)

A dévényes gyógytornász, aki rendbe tette a lányomat, anno a lelkemre kötötte, hogy sose vegyek majd a gyerekeknek már kijárt cipőt, mert nagyon tönkre tudja vágni a gerincoszlopot, főleg egy fejlődő szervezetben. Inkább a peluson meg a ruhán spórolok én is, mint ezen.

Nem mellesleg nekem több eü. gondom is van a gerincemmel, szóval....

2012. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, cipore nem sajnálom a pénzt. Mindég ujat kap.
2012. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én is vagyok, volt is a párommal emiatt egy kis vitánk is, mert ő szerinte rá lehet adni, nem idegentől van azt mondta, én meg mondtam, hogy mégis használt nem szívesen adom rá nem tesz jót neki. Erre ő bátyámék is adtak a gyerekre használtat mégis felnőttek nincs semmi bajuk, na mindegy majd még megmagyarázom neki.
2012. jún. 19. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kitaposva látszik hogy alig használt akkor igen. Ráadom. 3 gyerekem van, és minden évszakra veszek egy újat meg 2 használtat hogy legyen váltás. Sose agyon használtat vagy kitaposottat.

Én is sokszor jártam már úgy hogy megvettem x ezer ft-ért az újat és kb. 3szor tudtam ráadni mert kinőtte...na akkor az még nem egy használt darab úgyhogy simán ráadom majd a legkisebbre. Ez van.

Nincs évszakonként 3x7-8-10 ezer ft-om cipőre.

2012. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak. Kettőt kellene mindig venni, és a cipő nem olcsó.

Sok esetben inkább veszek használtan márkásat (de jó állapotban lévőt természetesen), mint kínai boltban újat. (árban kb egyforma.

Ha nem lelakott cipőről van szó, miért ne vehetném meg?

Persze ha felvetne a pénz vagy egy gyerekem lenne, akkor én is márkás, új cipőket vásárolnék.

2012. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!