Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok ebben a kánikuláb...

Mit csinálok ebben a kánikulában, ha mennünk kell valahova? 4 hetesem utálja a teát és a vizet is, nem hajlandó cumisüvegből meginni.

Figyelt kérdés

Érdekes módon a lefejt anyatejet meg bírja inni belőle... :)

Egyszerűen nem lehet itatni semmiből, a pohár sem jött be. Tök tanácstalan vagyok, a nagylányommal nem volt ilyen gondom.


2012. jún. 19. 15:15
 1/5 Sókristály ***** válasza:
100%
Mást nem nagyon tudsz csinálni, mint hogy útközben is megszoptatod, mert a lefejt tej ilyen melegben nem igazán szállítható.
2012. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron jártam ugyanebben a cipőben... Igazából 1,5 óránál tovább nem tudtam tervezni. 4 hónapig 2 óránként szoptattam. Ha rokonhoz mentünk ott megoldható volt + kocsiban is, de nagyon szűk mezsgyén lépkedtem. Nehéz volt.
2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megtanulsz bárhol, bármikor diszkréten szoptatni. :-)) Nálunk is ez volt, tökélyre fejlesztettük a nyilvános szoptatást, olyannyira, hogy senkinek soha fel nem tűnt, hogy épp eszik a drágám. Vannak erre a célra kendők, jó ötlet a hordozókendő, alatta szoptatós póló viselése.
2012. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszel magaddal egy tetra pelenkát és megszoptatod amikor kéri.
2012. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sókristály ***** válasza:

Bocsi, de off leszek.

Gabka, megszületett már a babád?

2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!