Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós a babám, szopizik....

2 hós a babám, szopizik. Eddig örültem, hogy nem kezdett el hullani a hajam, reméltem nem is fog. De a napokban észrevettem, hogy ez sajna megváltozott, most borzasztóan hullik, alig merek fésülködni. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ki mit csinált, mit szedett, hogy ezt enyhítse? Jelenleg hosszú a hajam, levágassam rövidebbre?
2012. jún. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Én levágattam, mert hullott, a gyerek is mindig tépte, és a szoptatás alatt fokozottan izzadtam, a hosszú haj így már sok volt.

Igen, hullhat a haj a 2. hónaptól, a 2. gyerekkel én is azt hittem, megúszom, de nem. Ha időd engedi, akkor esetleg menj el egy vérkép vizsgálatra, ha gyulladás miatt hullik a hajad, az kimutatja.

Egyébként sok vastartalmú ételt kell enni, cékla, brokkoli, mazsola, máj nagyon jó.

2012. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónapos volt a fiam amikor elkezdett hullani, kb 2 hónapig hullott nagyon. nekem a fodrász azt mondta ilyenkor felesleges bármivel is kenegetni, mert terhesség alatt sok több haj alakul ki, megszépül a haj, és ilyenkor mikor kezdenek a hormonok visszarendeződni a plusz haj is kihullik. nem tudom érdemes lenne e levágatnod, mert nekem eleve rövid a hajam:)
2012. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig ez így is marad, sajnos. Vitaminokat szedhetsz rá, de magától is megáll. Ahogy hullik ki, alatta már nőnek az új hajszálak, szóval nem lesz tar a fejed:) DE kicsit lejjebb lehet vágatni, a nagy meleg meg a baba miatt is.
2012. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia, az enyem nem hullik, hanem ömlik..öcsifrizuram lett, beres multi, e vitamin, meg doki altal irt kence.

fogalmam sincs melyik hasznal, igazabol nem hasznal, csak merseklodott..

2012. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is 1,5 évig hullott, nem segitettek a drágább vitaminok sem. Aztán vettem egy olcsóbb vitamint, panthenol-t és 4 hónap után teljesen leállt a hajhullás.
2012. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt szedtem, nem tudom Mo-n van-e ilyen, de ha igen akkor érdemes megpróbálni. Nem is drága, 2.80 euró volt ha jól emlékszem egy doboz (30 db-os), de akcióban még olcsóbb.

utolsó voltam

2012. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek. Nekem a Gravida+Revalid kombinációtól egy kicsit jobb lett. Nem mondom, hogy semmi nem hullik, de elviselhetőbb, és már merek fésülködni :)
2012. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!