Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom semmilyen...

1 éves kislányom semmilyen üvegből nem hajlandó önállóan inni. Ez nagy baj? Én úgy hallom, hogy rengeteg baba már kb 8 hónapos kora óta önállóan iszik cumisüvegből. Nem értem a lányomat egyszerűen nem lehet rávenni. Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam egyáltalán nem tudott cumisüvegből inni, pohárból tanult meg néhány hét alatt, 1 évesen már egyedül fogta. Vagy adjál kulacsot, vagy szívószállal poharat. Esetleg elmentek együtt a boltba, mikor kiválasztod a pohárkáját, hogy nézd, milyen gyönyörű, hercegnős pohárka! Vagy már olyan nagylány, hogy megkaphasd? Vagy valami hasonló... A lényeg, hogy úgy állítsd be a dolgot, mintha ez milyen izgi dolog lenne! :)
2012. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már annyi mindent kipróbáltunk van vagy száz fajta itatónk....Megfogja és rögtön eldobja vagy pedig az alját harapdálja:(
2012. jún. 20. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan, hogy mennyi idős volt a fiam, mikor önállóan ivott cumisüvegből, de sokáig nem ivott egyedül. Míg más gyerek tartotta a cumisüvegjét és ivott, addig a fiamnak mi tartottuk és úgy ivott. Aztán ő is elkezdte, most 20 hónapos és már pohárból is tud önállóan inni. Úgyhogy nem kell aggódni. Fog neki menni biztos.:)
2012. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom. Cumisüvegből úgy iszik önállóan, hogy ő tartja, de ledől közben az ölembe. A vizet ilyen csőrös itatóból issza, bizony segíteni kell neki megdönteni, mert különben csak a levegőt szívná.
2012. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk már csak a tápszer megy cumisüvegből, de nem iszik belőle egyedül, megemeli magának, a szájába teszi, de valahogy "elvárja", hogy anya tartsa. ^^ Itatós poharunk van, abból már iszik jó ideje önállóan, de sokáig neki is, mint ahogy előttem írták meg kellett dönteni, mert kellett idő, mire rájött, hogy mi a pontos technika. Most 14 hónapos.
2012. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is éppen 1 éves és pontosan igy vagyunk, mint Ti :) Nem hajlandó fogni a cumisüveget. Ő is harapdálja az alját, meg játszik vele, de elvárja, hogy én fogjam. Úgy emlékszem, hogy a nagyobb lányom ilyen idősen már régen egyedül ivott.
2012. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányom,sem enni sem inni nem hajlandó önállóan.Majd megérik rá.
2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom most 16 hós, kb 1,5 hónapja iszik önállóan de csak normál cumisüvegből. A csőrösből nem hajlandó, pohárból kortyolgat, de kiborítaná minden korty után a maradékot :o)
2012. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ,hogy írtatok...Megnyugodtam,hogy azért nem rendkívüli esett,majd ha úgy gondolja iszik egyedül.Bár tegnap óta volt egy kis áttörés.Önállóan nem iszik viszont most először fogadta el a sport itatót,nem rég vettünk neki egy új faját úgy látszik ez bejött:)
2012. jún. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!