Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Múló vágy a kistesó? Tudom,...

Múló vágy a kistesó? Tudom, hülye kérdés, de mikortól vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, eddig a borzalmas szülés és nem problémamentes terhesség miatt mindig azt mondtam, egy jó pár évig tuti nem lesz kistesó. De itt ahogy olvasgatom a kismamákat, utcán látok újszülötteket, picikéket, szeretnék mégegyet. Honnan tudom, hogy komoly a vágyam?
2012. jún. 20. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor, amikor a férjednek is elkezded mondogatni a testvér dolgot!
2012. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy van ahogy az elöttem szóló írta..vagy pl.meglátsz bababoltba kicsike ruhát és elkap a sóvárgás..vagy,amikor megjön a havid csalódott vagy,bár magad sem tudod miért :))
2012. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos dolog a természet, jól van ez megalkotva :) Ha minden édesanya emlékezne a fájdalomra és nem merülnének feledésbe a rossz dolgok akkor már kihalt volna az emberiség.


Alakul ez nálad is, bár még ott van a fájdalom emléke de egyre halványul és az ösztöneid azt diktálják, hogy igenis vágj bele akármennyire nehéz is volt.

A gyermek utáni vágyad igen, komoly, vedd komolyan. Ha már felkészültél, ha felkészült a szervezeted kopogtat a kistesó is. Csak adjátok meg neki a zöld utat!

2012. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkoztam pár hónappal ezelőtt én is. Itt olvasgattam pocakos anyukák kérdéseit és kedvet kaptam.

Nem hiszem, hogy múló vágy, inkább még nem vagy 100 %-osan biztos.

Én kb 1 hónapja érzem a megdönthetetlen vágyat a tesó iránt. Egyszer csak már nem érdekelt, hogy esetleg nehéz terhesség lesz, hogy fájni fog a szülés, hogy újra keményen éjszakázni kell. Egyébként a fiammal még mindig kell, pedig már 20 hónapos. De úgy vagyok vele, hogy nem baj! BABÁZNI AKAROK!!! :) Na, ha ezt érzed, akkor jött el az idő! De szerintem már nem kell sok... :)))

2012. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!