Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rájött már valaki miért...

Rájött már valaki miért szeretik a babák az újságokat szétszedni?

Figyelt kérdés
Én olyan szívesen odaadnám neki hogy szétszedje de tartok a sok festéktől ami rajta található. Szerintetek mivel lehet helyettesíteni?
2012. jún. 20. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Csörög, az tetszik nekik. Süőpapír?
2012. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom egyenesen imádja ezt a fajta mókát.

Szerintem a hangja miatt csinálja, de nálunk még a festékkel nem volt gond.

Nem színezte be a gyereket és a szájába sem teszi be az újságot.


Ami vicces, hogy a Lidl, Tesco és Cora újságokat sosem tépi szét. De az Aldis és más újságok egyenesen irritálják! :)))

2012. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sütőpapír? Hogy ez milyen jó ötlet :) eszembe sem jutott, na megyek is veszek ma és kipróbáljuk :)
2012. jún. 20. 12:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a papír zsebkendő tépkedése jött be. + volt egy guriga WC papírja is. Ha erre vetemednél, akkor ügyelj arra, hogy ne legyen illatosított (mert az "finom")!
2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő még kimondottan ajánlotta is, hogy adjak neki újságpapírt játszani (persze csak felügyelettel), mert fejleszti a finommozgásokat. :)
2012. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Varázsolhat(1 ből 2,2 ből meg már sok kicsi :)) és a hangja,amint szakad:D
2012. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is imádja. Nálunk az a baj,, hogy megakarja enni. Valamiért imádja a papírt. Ahogy meglát egyet, legyen az doboz vagy akármi, egyből enné... Nem tudom miért lehet olyan finom Neki :))
2012. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy 100-as zsebkendő cspmagot adtam amiben csak fele volt meg. Hogy mit össze dolgozott vele a 3 hónaposm. Tiszta ideg lett töle. De nagyon nevettséges volt vele, ugy cibálta.
2012. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabszem ***** válasza:
4 hós kislányom teljesen függő már, imádja mert csörög, de nagyon kell vigyázni, nehogy bekapja
2012. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!