Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet használtok?...

Milyen naptejet használtok? Lehet spray is, leginkább 50 faktoros, ami a lényeg, hogy ne ragadjon.

Figyelt kérdés
3 éves és 5 hónapos gyerekekre használnánk. Már többfélét kipróbáltunk, a spray talán praktikusabb, de eddig még nem sikerült olyat találni, ami rendesen beszívódik és nem ragadós...pedig nem olcsókat vettünk eddig sem.
2012. jún. 20. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Babé-t sokan dicsérik.Mi Nivea baby-t használunk,mi szeretjük.
2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, Nivea baby-t használtunk már, de én alig tudtam elkenni :( Babé-n gondolkoztam én is...várok még javaslatokat!
2012. jún. 20. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia,

én frezyderm babanaptejet használok, mert abban fizikai fényszűrő van és szerintem nem ragadós meg jól kenhető.

2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi Babé-t használunk. Szeretjük, hamar beszívódik, nem ragad.
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Doliva skin balance 50 faktoros krém állagú,nagyon jó!3500 ft körül van az ára.
2012. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
[link] előző válaszoló voltam :)
2012. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Bioderma fizikai szűrős, a többi kémiai! A fizikai szűrős a jó! Bőrgyógyász ajánlotta!
2012. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Utánaolvastam: a Babé-s naptejben is van fizikai és kémiai szűrő is, úgyhogy lehet őt lesz a következő, amit megpróbálunk :)

Kedves Babé-t használó válaszoló! Gondolom a kimondottan gyerekeknek valót használjátok, nem a sima naptejet, ugye?

Gondoltam, ne kelljen kettőt cipelni magunkkal, használhatnánk egyet a gyerekekkel, de gondolom nem véletlenül van külön gyerek és felnőtt naptej, nem igaz? :)

2012. jún. 20. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Avonos naptej, babának való. Tavaly ezt használtuk a lányunknál ( ő tavaly volt 1 éves, eleve kreolos a bőre, neki elég a 30 faktoros is ). Idén is ezt használjuk, de van egy 3 hetes kisfiunk is, akinek hófehér a bőre, neki is Avonos naptejet vettünk, de az 50 faktorosat. Árban kb 2500-3000 Ft. Kitartott egy teljes szezonban amit tavaly vettünk.
2012. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Garniert vettem, 50 faktoros, hamar beszívódik, de ha izzad úgyis ragadni fog egy picit.
2012. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!