Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babakocsitokba (mózes)...

A ti babakocsitokba (mózes) be lehet kötni a babát? Illetve ha igen, be szoktátok kötni? Mekkora a baba?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél került szóba, úgy tűnik, eléggé megoszlik erről az anyukák véleménye. Nem vitát szeretnék szítani, csak statisztikailag érdekel a dolog.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 20. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A mienk nem mózes volt, csak egy sima mélykocsi. Pár hetesen nem kötöttem be, de 3 hónaposan már igen, akkor már forgolódott izgett mozgott.

Gondolom a baleset kapcsán merült fel a kérdés. Én egyébként is mindig bekötöm őket, nálunk még járda sincs, kénytelen vagyok az úttesten tolni a kocsit.

2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Vízszintesig dönthető babkocsink van, amit sporttá lehet alakítani. Születésétől kezdve bekötöm, az övet mindig úgy lehet állítani, ahogy emelem a kocsi háttámláját.

2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet bekötni, 6 hetes. Sétálóövezetben, csupa erdős részen lakunk, nincsen úttest arra, amerre járkálni szoktunk, autós gondunk nem lesz. Másfelé nem szokott a kocsiban lenni, csak a kertben/teraszon. A hordozóban természetesen mindig be van kötve, ezt a kocsira lehet szerelni, ha bevásárolunk, és a parkolóban vagy itt-ott kóválygunk, akkor ebben van.
2012. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha belehet be kel kötni.


nálunk a rendes mozesbe nem lehet bekötni, így nem kérdés, de én bekötném.

2012. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetett belekötni, ezáltal nem kötöttem be a mózese a babát.
2012. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötöttem, mert nem volt öv. Viszont az időjárásnak köszönhetően a védő mindig rajta volt a tetején, úgyhogy valamennyire ez is védte volna a kieséstől.
2012. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A miénkbe nem köthető be (szerencsére már kinőtte). Quinny mózes, igaz régebbi, nem tudom, hogy az újabbakba van e.
2012. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
van benne öv, erre figyeltünk mikor vettük a kocsit! jön egy szél és felborítja a kocsit vagy egy autó, kutya, járókelő valami elsodorja, nagy baj lehet belőle ha nincs benne öv és nincs bekötve a baba. kivétel nélkül mindig be is kötöttük!
2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem multifunkciós babakocsim van. A mózesrésze teljesen vízszintes, zárt kocsi, abba nincsen semmi, amivel beköthetném a babát és feleslegesnek is találom. A sportrészének van öve, azzal mindig bekötöttem a gyereket, illet az autós hordozójához is van, azt is mindig bekötöttem. Szerintem azoknál a babakocsiknál van biztonsági öv, amelyiknek maga az ülésrésze állítható, dönthető, de amelyiknél a vázon cserélhető a mózes, illetve sportrész, azokban nincsen.
2012. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kocsiba teszitek az újszülöttet, amiben van öv és még a gerincének is jó?
2012. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!