Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltabb anyukák,6 hetes...

Tapasztaltabb anyukák,6 hetes baba szokásával kapcsolatban kérném a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Délelőttönként és délután már egész sokat van ébren a Manóm. Ilyenkor egy darabig pihenőszékezik, nézelődik, mutogatok neki ezt azt, néha már mosolyog is, mint a vadalma. Aztán ezeket egyszer csak elunja, nyöszörög picit, felveszem, akkor sem igazán változik. Viszont ha leteszem a kiságyába, akkor remekül elvan a következő etetésig alvás nélkül, néha elszenderedve, vagy csak nagy szemekkel nézelődik nyugodtan...


Ugye nem gond, ha ilyenkor hagyom a kiságyban, és nem erőltetem, hogy ölben legyen vagy velem...?


Hülyén hangzik a kérdés, tudom, de extrán tapasztalatlan vagyok. :)


2012. jún. 21. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg jól elvan egyedül, addig hagyd csak. Nyilván sírni hagyással nem kell szoktatni, de ha ő ilyen kis szemlélődő típus, az neked is csak könnyebbség.

Nekem a kisfiam egész nap az ölben levést igényelte, azt hittem, minden baba ilyen, ehhez képest a kislányom egész délelőtt elnézeget a járókában.

2012. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az jó, ha elvan. hagyd nyugodtan a kiságyban. megnyugodhatsz, ha neki valami nem tetszik, azt jelzi, méghozzá igen határozottan. :))
2012. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt a fiam, én is letettem, és ha neki ott volt jó pihizni, hát akkor ott pihizett, nézelődött, néha bealudt. :)
2012. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor nem zaklatom. :) Eleinte volt, hogy ilyenkor kivettem az ágyból, na akkor aztán jelezte, hogy nem tetszik.... :)))
2012. jún. 21. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem negyedik babám a kisfiam, tehát nem vagyok kezdő, de ő egy nagyon nyugodt baba, elszórakoztatja magát, viszont mi nem ehhez szoktunk hozzá (férjem és én), és sokszor kétségbeesve állunk a kiságynál és nézzük, ahogy manó tökre nem kíváncsi ránk, ehelyett inkább a fényeket és színeket figyeli. :))))))
2012. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néha azon gondolkozom, hogy tuti szomorú ott egyedül, pedig olyan édesen leskelődik... :D
2012. jún. 21. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen, nálunk is így van. :D
2012. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!