Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák egy kis segítség kéne...

Anyukák egy kis segítség kéne zene választásban?

Figyelt kérdés

Kisfiam, most másfél éves és úgy kb sokezer képünk :) van róla. Elkezdtem különböző videókat szerkeszteni. Most készül egy olyan ahol különböző alvási pozíciói vannak lefotózva és elakadtam a zenénél, van esetleg valamilyen jó ötlet, lehet vicces zene, megható zene, bármilyen ötletet várok.

Bocs, hogy ebbe a témakörben írtam ki, de féltem, ha a zenéhez írom akkor a sok kamasz jön a tüctüc zenéivel :)

Előre is köszi!



2012. jún. 21. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lou Reed: Perfect day


Én ezzel a zenével készítettem videót apák napjára, amelyben a párom és fiamról készült közös fotókat szedtem össze. Olyan meghatóra sikeredett, hogy a párom még meg is könnyezte.

2012. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mozart minden mennyiségben.

Egy kis éji zene pl. :o)

2012. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, offolok: én is ilyen videót szeretnék, de nem találok jó szerkesztőprogit, te milyet használsz?
2012. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Charlie: Könnyű álmot hozzon a szél
2012. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jöhetnek még zenék nyugodtan. Ment a kezecske mindenkinek.

Ashampoo Slideshow Studio a program neve, imádom nagyon tuti :)

2012. jún. 21. 13:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én valami altatódalt tudnék a képek mellé elképzelni, ezért két nagy kedvencem írom le. Brahms-tól a Lullaby nálam örök sláger, jó pár változata van fenn youtube-on is különböző előadóktól (pl. Celine Dion, de az eredeti szövet nélküli zene is gyönyörű). Másik szép altatódal a Rock-a-bye baby, youtube-on a Hooplakidz-es változata viszi nálam a pálmát.


Sok sikert a kis fénykép-összeállításodhoz! :) (Amit egyébként egy nagyon kedves és szép ötletnek tartok.)

2012. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok

*szöveg (nem szövet), bocsi.

2012. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg a Lullaby, igazából meg is van Celine Dion egész altatódalos lemeze, a másikra is rákeresek mindjárt. Köszi!!
2012. jún. 22. 07:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a sima Windows Movie Maker programot használom. Az alapból fent van mindenkinek, aki Microsoftos szoftvereket használ, mint pld. Word.
2012. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!