Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért csinálja ezt és...

Vajon miért csinálja ezt és miért pont 5-kor?

Figyelt kérdés
A fiunk 7 hetes. Talán egy hete, hogy felvette azt a "szokást", hogy a hajnali 3-4 órás etetést követően 5-től nincs nyugta. Nem mondanám, hogy ébren van, mert csukva a szeme és cumi a szájában, de nyög folyamatosan, forgatja a fejét és emelgeti a lábát, de majdnem derékból. Hason alszik, mert háton felébred a saját mozgásától. Tapasztaltatok már ilyet? Azt sem értem miért pont ebben az időben csinálja, talán ekkor kel a nap, vagy mi változhat? (Ha 3-kor eszik, akkor is 5-től, meg ha 4 körül, akkor is.)
2012. jún. 21. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
hasfájás. mit eszel utoljára? vagy mikor hajnalban eteted megbüfizteted? attól is lehet...
2012. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1 éves de a mai napig ébred hajnali 2-3 körül és fogalmam sincs miért csinálja...
2012. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is csinálta ilyen idősen, általában hajnalban, nyögött, és gyakran sikerült hangos pukinak is kísérnie a nyögést, erőlködést. Ő is hason aludt.

Ha nem ébred fel rá, akkor hagyd, idővel el fogja hagyni ezt a szokást.

2012. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen fáj a pocija. a hajnali etetés után meg kell várni a büfiket addig ne is rakd le, vagy fordítsd az oldalára úgy könnyebben tud büfizni.

Az 5 óra szerintem neki már egy olyan időpont amihez hozzászokott hogy felkel, valahogy gyorsan vissza kellene altatni akár simogatással.

2012. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szopizik és tápszert kap. Mindig büfiztetjük, csak ilyenkor bealszik...
2012. jún. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!