Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónap körüli babátok hol...

5 hónap körüli babátok hol van napközben?

Figyelt kérdés
Miket csinál(tok)?
2012. jún. 21. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy hol van napközben?


Otthon vagy Bölcsiben?

2012. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra gondolok,hogy játszószőnyegen,kiságyban,esetleg a konyhán járókában,míg főztök...
2012. jún. 21. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi altalaban a nagyszobaban tartozkodunk,foldon,nagy pleden.Ha konyházunk,akkor hozom magammal a pihenőszekben,es ott eljatszik .Jarokank nincs,nagyszobaba felallitottam az utazoagyat,ott van ha pl zuhanyozok.Kisagyaba csak este alvashoz teszem be.Pléden nagyon szeret lenni,mert ott tud forgolodni,jatszani.Most eppen ott alszik:))
2012. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabszem ***** válasza:
Ugyanaz, mint az előző válaszolónál. 4,5 hós a kislányom. a nappaliban vagyunk. nappal vagy a kanapén alszik vagy a kiságyában. megy a tv de csaK HÁTTÉRZAJNAK A ZENETÉVÉ. Van játszószőnyeg is, és sokat van a pihenőszékben is , jön velem mosogatni stb.
2012. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ma 5 hós a babám.

Amikor nem alszik vagy nem szopizik éppen akkor a játszószőnyegén van. Körülötte van pléd is, így kicsit nagyobb a felülete. Nekünk egyben van a nappali-konyha és ott a játszószőnyeg így szemmel tudom tartani főzés közben is. Imádja egyébként, tele pakoltam játékokkal, forog körbe és így fedezi fel a körülötte lévő játékokat.

Néha mérgelődik, mosolyog, vigyorog.

Délelőtt és este kimegyünk egy kertbe ahol szintén egy plédre kirakom a játszószőnyegét és azon eljátszik szépen.

2012. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hasra fordul már a babátok?Az enyém folyamatosan,és pár perc után nyüszög...
2012. jún. 21. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Játszószőnyegen a nappaliban, ami egybe van a konyhával - itt néha játszunk, néha elvan magában, én meg csinálom a dolgaimat. Délelőtt és délután kimegyünk sétálni, ekkor babakocsiban van, ilyen melegben nem teszem hordozókendőbe. Aludni beviszem a hálószobánkba.
2012. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasra fordul igen,élvezis a forgolodást nagyon:) Régebben utált hason lenni,de most már úgy is alszik éjjel.
2012. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, hasra fordult már és mindig azonnal hasra fordul akárhányszor lerakom a hátár :-) Még a pelenkázóasztalon is próbálkozik :-)

Hason szeret játszani most már. Régebben nem szeretett.

2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!