Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan könyvet ajálani...

Tudnátok olyan könyvet ajálani amiben a gyerekneveléssel kapcsolatban adnak ötleteket, praktikus tanácsokat és esetleg kipróbáltátok és be is vált a módszer?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hiszti kezelésére,vagy hasonló dolgokra.
2012. jún. 21. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
a Suttogó jó sztem.
2012. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és 2 éves a babám
2012. jún. 21. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Dr. Ranschburg Jenő: Szülők könyve - fogantatástól az iskolakezdésig
2012. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább a Ranschburg Jenő könyvét, szerintem.
2012. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kimondottan baba ápolásról szóló kellene, akkor Vida Ági: Babapszichológia. Szerintem hasznos. Tanácsokat ad a hiszti ellen, alvással kapcsolatos dolgokkal, étkezés, játszótér, verekedés, irigység, stb. Inkább "lelki" dolgokról beszél.
2012. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Margot Sunderland: okosan nevelni tudni kell

Nekem sokat segített a hisztis kétévesemmel, egész másképp kezelem és sokat javult a helyzet.

2012. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dr. Elisa Medhus: A jó szülő kézikönyve


saját tapasztalatait, megfigyeléseit írja le. Szerintem az alapvető gondolkodása nagyon jó, és könnyű átvinni a saját "életedre".

2012. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Joe Frost: Szuperdada

A Viasat 3-on ment régebben a Szuperdada c. műsor, ahol nagyon problémás, hisztis gyerekeket próbált megrendszabályozni a "Szuperdada" (Joe Frost). A könyvben a legfontosabb technikákat gyűjtötte össze. Szerintem egész jó, én megvettem, bár csak később lesz szükségem rá.

2012. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon köszönöm a címeket.

Holnap megyek és veszek.

2012. jún. 21. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!