Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom. Baj,...

3 hónapos a kislányom. Baj, ha visszük magunkkal szalonnát sütni?

Figyelt kérdés
Most,hogy bejött a jó idő,itthon és egyik barátunknál is szoktunk délután/esténként szalonnát sütni.Picit is ki lehet már rakni olyan helyre ahol nem éri a füst?Vagy ez még korai neki?Mert ha korai,akkor nem csináljuk,nem akarok neki rosszat!
2008. ápr. 29. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám még pocaklakó,de szerintem nem kell a kis embert burokban tartani.

Ha nem szívja be a füstöt,hanem kint van a jó levegőn,abból baj nem lehet.:)

Boldog babázást!

31 hetes kismami

2008. ápr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az előző válaszolót csak megerősíteni tudom! mi sokat grillezünk, sütögetünk 2 hete, amióta jóidő van. a picit ugy rakjuk hogy véletlenül se menjen rá egy az egyben a füst, általában a jó levegő miatt elalszik, és végigszundítja az eészet. de mint a mormota :) 2 hónapos. úgyhogy érezzétek jól magatokat!!!!!!!
2008. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret a babakocsiban lenni és jó az alvókája v. ébren is elnézelődik, akkor szerintem nyugodtan. Az én babócám most is kint fekszik 2 órája a fa alatt, szúnyogháló van a kocsin, nehogy megcsípje valami, de akár szalonnát is süthetnék ez idő alatt. Hajrá.
2008. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet vinni, nehogy begubózzatok csak, mert babátok lett ;)
2008. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!:) Nagyon aranyosak vagytok!Muszáj már kicsit kimozdulnunk,mert már begubózok teljesen attól,hogy mindig csak itthon vagyunk,és alig "élünk".Én is azt gondolom,attól még hogy baba van,lehet jól éreznünk magunkat!
2008. ápr. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!