Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes kisfiam jobb szeme 2...

3hetes kisfiam jobb szeme 2 percenként becsipásodik, de váladék szerűen. Mi okozhatja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hetes koráig is így volt, akkor mindkét szeménél, de el is múlt. 2 napja jött újra elő a jobb szeménél, lassan ilyesztőmértéketölt a váladékozás.
2008. ápr. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy könnycsatorna elzáródás, de az is lehet, hogy kisebb gyulladás. Szólj mindenképp a gyerekorvosnak, addig is törölgesd forralt vízzel / kívülrő befelé / és csöpögtess bele anyatejet, gyulladásgátló hatású, meglátod jót tesz. Tapasztalatból beszélek, nálunk is volt mindkettő.
2008. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekunk is volt 3 hetes koraig en kamilla teaval tisztogattam naponta tobbszor is nekunk bevallt elmult.

13 hetes kisfiu anyukaja

2008. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom is ilyen volt, a doki azt mondta ha piros is körülötte, cseppentsek bele anyatejet.Néhány napig csináltam , és szépen el is múlt.Anyatejnél jobb gyull.csökkentő nincs!!!!
2008. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos nem javul a helyzet, az egész szemecskéje kezd bepirosodni, bedagadni. látványosan kevésbé tudja kinyitni mint a másikat :(

2008. ápr. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!