Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legőrültebb dolog,...

Mi volt a legőrültebb dolog, ami miatt aggódtatok a babátokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami visszatekintve már nagyon nagy butaságnak tűnik, és csak röhögtök rajta. :)
2012. jún. 21. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

az,h nem engedtem senkinek puszilgatni, nehogy beteg legyen, ha anyósék v. barátaik orvul megtették, fél napot sírtam XD

Öcsit már huszadannyira se óvom, kutya baja, v.nem leszek öngyi egy babanátha miatt.

2012. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy nagy szőrös anyajegy legyen az arcán :D:D halál komolyan, mikor pici csecsemő volt még, akkor néha vizslattam az arcát :)))) A páromnak van egy ilyen a vállán, és mivel tiszta apja a fiam így eszembe jutott ez az opció, hogy véletlen se örökölje és pont ott. Tudom, rém hülye voltam... Nem is jutott ez rég eszembe, de most jót röhögtem magamon :)
2012. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Tiszta szőr volt a háta és a vállai és nagyon féltem, hogy szőrös marad. De szerencsére fokozatosan kikopott.
2012. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag nagyon röhejes, de amikor terhes voltam, tényleg nagyon frászoltam két dologtól:


1.) Ne Mérleg legyen a gyerek! Az apja az, és a tesze-tosza tipikus Mérleg-mentalitása néha kicsit az őrületbe kerget. (Október 24-én született a lányom, szóval éppen átcsusszant Skorpióba. :))

2.) Ne az én karvalyorromat örökölje! (Eddig látszólag bejött, meseszép turcsiorra van, bár nem tudjuk, honnan örökölte. :))

2012. jún. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett elég a forralt víz a tápszerhez, de csak pár csepp híján. Erre én nekiálltam újra forralni, hogy "pontos legyen" az adag, és a hiányzó cseppecskék is forraltak legyenek...
2012. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ugyanez velem 5 perce történt meg... :))))


Nálunk hat hetes a Manó, jelenleg úgy érzem, hogy ettől többet nem tudnék aggódni érte. :D

2012. jún. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!