Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álltalában a baba mennyi idös...

Álltalában a baba mennyi idös koráig használjuk az etetöszéket?

Figyelt kérdés
2 babának kellene, és eggyet gondoltunk venni. az enyém októberben fog születni, a sógornöm fia akkor lesz 9 hónapos. mire az enyém 6 hónapos lesz azzaz nekünk is kellene a szék, akkor ö lesz másfél éves.
2012. jún. 22. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves és 4 hónapos és még mindig használja. A tálcát levettük róla és úgy toltuk oda az étkezőasztalhoz, így együtt tud enni a család. A normál széken ülve az asztal még túl magasan lenne neki...
2012. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom most 2 éves, már 2 hónapja nem használja mint etetőszék.

Etetőszék nem olyan drága, szerintem érdemes lenne külön-külön venni Nektek is. Nekünk olyan van ami fából készült, és ha már nem használja a baba, utána kisasztallá-kisszékké alakítható. 7000 Ft volt.

2012. jún. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyerekfüggő. A nagyfiam használta, míg belefért. A kicsi meg, amint fel tudott mászni a székre, másfél évesen, utánozta a bátyját, nem volt hajlandó beleülni, inkább térdelve evett a nagyszéken.

Szerintem az átlag 2-2,5 év, mindenképpen kell a magasabb szék nekik! Ha drágállod, vegyél bizományisat.

2012. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éves kora után tettem el. Dupla tálcás volt, és igazából már nem is etetésre hanem rajzolásra,gyurmázásra használtuk. Csak levettem a felső tálcát és azt firkálhatta nyugodtan, ha meg visszatettem azon ehetett, nagyon praktikus volt igy.
2012. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi székünket 6 éves koráig lehet használni.:D Nagyon masszív szerkezet. Olyan mint egy bárszék (tojás alakú). Nagyon szeretjük és csecsemőkortól bele lehetett tenni, mert teljesen ledönthető. A magassága hidraulikával állítható, tehát amennyire lenyomod nem pedig fix pontokkal és körbe lehet forgatni 360 fokban. Nagyon prkatikus és később is a székecskéje marad...
2012. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!