Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet e a babák szobájába...

Lehet e a babák szobájába klimát használni?

Figyelt kérdés
27 fok van klima nélül a kicsi szobájában 3 hós.vergődik látszik melege van pedig csak egy body van rajta.van a szobába klima még nem mertem bekapcsolni.lehet?ha igen hány fokra? (ősanyák kíméljenek a kommentálásokkal.ész érveket szeretnék)
2012. jún. 22. 06:25
 1/7 betta55 ***** válasza:
Mi úgy használjuk a babánál a klímát,hogy amikor nem tartozkodik a szobában lehűtöm vele 24 fokra (este lefekvés előtt, éjjel az etetésnél)Nálunk ez bevállt.
2012. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pont a klíma alatt van a kiságy.

Így tutira nem fújna rá, én úgy szoktam, hogy a kiságyat letakarom egy lepedővel . Mmint a tetejét, mint egy sátor, és alatta fekszik a baba.

És így nyomatom 24-25 fokra.

Mi egy szobában alszunk, és 30 fok volt tegnap este is.

Jól jön a klíma:)

2012. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nálunk mobilklíma van a hálóban,a nagyobb lányom volt kb.fél éves,amikor vettük,mert szegény soha nem tudott aludni 30 fokban..nagyon féltem,hogy mindig beteg lesz,megfázik,stb.de mondta a párom,próbáljuk ki,és meglátjuk,mert már hetek óta csak vergődött a drága.Semmi gond nem volt,még csak náthás sem volt tőle.Azóta eltelt még 4 nyár,most született meg a huga március 15-én,egy szobában vannak,egész éjjel megy a klíma ,úgy van beállítva,hogy ne abba az irányba fújja a levegőt,ahol alszanak,de 22 fokra van állítva,nyugodtan végigalusszák mindketten az éjszakát.A kicsire is már több,mit 2 hete megy,eddig nem látok semmi tünetet rajta,ami miatt abba kellene a használatát hagyni.Természetesen minden évben ki van tisztítva a klíma,én nem látom semmi kárát.Persze nyilván gyerekfüggő,sok felnőtt sem bírja.Nálunk szerencsére nincsen ilyen probléma.Szerintem próbáld ki,és ha beválik,legalább a meleg miatt nyugodtak lesznek az éjszakáitok!!!
2012. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) akkor nyugodt szívvel kipróbálom
2012. jún. 22. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:

mi is úgy használjuk, mint az első.


de nálunk, ha kikapcsol a klíma, kb 20 perc, és 29 fok van... klíma nélkül tavaly 35 fok volt... :(

2012. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem használnám. Még a nappaliban sem használom ha itt van a gyerek aki 1 éves.

Mi is úgy csináljuk ha nincs a szobában akkor megy, hűti a levegőt, fürdéskor kikapcsolom, és már a jó levegőjű szobába viszem be aludni. Később kinyitom az ablakát, és remekül alszik reggelig.

2012. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy rendszeresen tisztítva legyen!!
2012. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!