Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki suttogó...

Van itt olyan, aki suttogó módszerrel etette a babót? Éjjel mennyit aludt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam,de nekünk nem jött be.Nem tudtam alkalmazni a babámnál. :(
2012. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

én nagyon sok mindent alkalmaztam asuuttogóból.


szt betartottm, hogy éjel nem "barátkoztam" vele, akkor 2,5 óránál hamarebb nem etettem, mert nem éhse akkor.


első babó 10 hetes korától aludta végig az éjjeleket, a 2. babó 6 hetes korától

2012. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a suttogó módszer. Sem evés, sem alvás terén. Lehet, hogy nem voltam elég kitartó és hamar meghajoltam a gyerek akarata előtt. Pedig én úgy indultam a gyereknevelésnek, hogy majd ÉN megmutatom, hogy kell jól csinálni...Nyilván ő nem olvasta a könyvet :)
2012. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pontosan mire gondolsz?

nálunk, ami bejött és jól működött: evés után pelenkázás, játék, majd alvás, ébredés után evés stb, mint rutin, ami saccperkábé 3 óránként ismétlődött

Ez sztem azért jó, mert nem tele hassal, nyugtalanul alszik, és nem a cicit használja elalváshoz.

amit soha nem csináltunk: álometetés (amikor az esti fürdetés-etetés után beájult babát kb 3 óra múlva finoman felveszed és félálomban megeteted)

3 hós korától aludt egyben 6-7 órát, és fokozatosan kitolta 8-9-re

2012. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Este 8kor eszik fürdés után, utána 10-10:30 között álometetés. Fél 3 körül felébred. Nem tudom, hogy megetessem-e vagy cumival napok alatt leszoktassam a kelésről. Egy evésnyi adagot napközben etetek meg vele elosztva. 9 hetes
2012. jún. 22. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megetetném éjjel, egy ébredés még istenes ebben a korban, különösen ha gond nélkül visszaalszik. De a döntésed azon is múlik h milyen ütemben gyarapszik.
2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szépen hízik :)
2012. jún. 22. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem tegnap volt 6 hetes és kb 3 hetes korától 6-7-mostmár 7,5 órát alszik egyben, este 8 fél 9 től utána viszont eszik egyet és megint alszik még 3 -4 órát utána eszik egyet és még 1-2 órát bír aludni ha mi is alszunk, ha észre veszi hogy már ébren vagyok akkor az 1 -2 óra max fél óra lesz :)
2012. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!