Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott anyatejet hogyan...

Fagyasztott anyatejet hogyan melegítünk?

Figyelt kérdés

forró vízbe rakva nem megy el belőle az értékes tápanyag csak a mikróban?

őszintén szólva eddig nem tudtam hogy nem lehet mikróba melegíteni a felolvasztott anyatejet és abban melegítettem.minden esetben rossz?


2012. jún. 22. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikróban soha, semmi esetre sem. Illetve lehet, mert meleg lesz, de a tejben lévő fontos anyagok pusztulnak el. Ugyanígy forralni sem szabad. Ha forró vízbe rakod nem gond, tehát vízben melegíteni lehet, vagy cumisüvegmelegítőben. Én legalábbis ezt olvastam mindenhol, hogy a forralást és a mikrózást kell kerülni.
2012. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cumisüveg melegítőbe tudsz tenni. Én éppen ezért vettem meg az aventes iQ-t mert kifejezetten be tudod állítani, hogy mit akarsz melegíteni és hogy az fagyasztva-hűtőben vagy szobahőmérsékleten volt-e. jelzi is ha kész. Nagyon soka időt és energiát spórolhatsz vele és ráadásúl nem tudod elrontani!
2012. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Időben kivettem a fagyasztóból, és a sima hűtőben kiolvadt. Etetés előtt pedig forró vízbe állítottam a cumisüveget. Én sem mertem mikrózni soha.
2012. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem mikróztam. Hűtőbe tettem, hamar kiolvadt, majd evés előtt forró vízbe, cumis üvegben.
2012. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!