Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kellet a vigantolt...

Meddig kellet a vigantolt használnotok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!1 éves korágig egy cseppet
2012. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig, de én hülye sokszor elfelejtettem, vagy többet adtam, igaz, nem látom, hogy gond lett volna belőle, de mai napig szégyenlem.
2012. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is volt olyan hogy elfelejtettem,de ez szerintem nem kell hogy lelkiismeret furdalásod legyen e miatt...:)
2012. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 éves koráig kell napi 1 cseppet.
2012. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fél évig egycseppet aztán 1 évig 2 cseppet. De nincs benne semmi ha többet adsz, a lényeg, hogy kevesebbet mint a megítélt ne adjunk. Nekünk volt 8 cseppes kúránk is, mert nem fejlődött ahogy kell, aztán csökkentettük. Doki megmondja miért és mennyit!
2012. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Fiam 21 hós és úgy volt megbeszélve az elején,hogy májusig.De aztán annyira nem tudom napra vinni,mert hihetetlenül fehér bőrű és azonnal megkapja a nap(ha meg bekenem akkor nem jut el a bőréig a lényeg)hogy még most is kap 2-3 naponta 1 cseppet.
2012. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hós koráig napi egy cseppet,de most megemelték neki napi 2 cseppre 1 éves koráig.
2012. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves koráig napi egy csepp,de mire tölti,addigra pont itt a tél,úgyhogy én adni fogom tovább is.
2012. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!