Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borsófőzeléket hogy készítsek...

Borsófőzeléket hogy készítsek 9 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Már evett paszírozva de nem ízlett neki.

Most szedtem frissen a kertben és már fő. Hogy folytassam? Már nem kell paszírozni elég ha turmixolom, mert még nem eszik darabosat. Vgay hagyjam egyben? Próbáljam úgy? És habarjam? Már evett tejfölös habarásos ételt. de van joghurt is itthon.


2012. jún. 22. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

habarni? lisztszórással csináljuk a borsófőzeléket :)


pici vajon megpárolod, sok petrezselyemmel, majd ha puha akkor megszórod liszttel, felöntöd annyi vízzel ami épp ellepi, megrottyantod, lezárod, miután kicsit hűlt felöntöd még egy kis tápival vagy anyatejjel.

én 10 hónapos koráig passzíroztam mert a héjától fájhat a hasa, ha a tied nem hasfájós akkor akár elég csak turmixolni is.

nem tudom mennyire vagy cukor ellenes, én egy pici cukrot és pici sót is tettem bele ennyi idős korában

2012. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A habarást úgy értettem hogy szórok rá lisztet és felöntöm tejjel, az összetevőkre gondoltam.
2012. jún. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!