Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig változhat a...

Mennyi idős korig változhat a babák szeme színe?

Figyelt kérdés
Most még kék szeme van, de nagyon sötét kék. Lehet, hogy később barna lesz?
2012. jún. 22. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom , h kb. 1 éves korig változik. (De a bebarnulás hamarabb megy végbe, az fél éves korig max. Az árnyalatváltozások történnek ált. 1 éves korig. Pl. kékből lesz egy sötétebbkék vagy zöld)

2012. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hónapos koromig kék volt azóta barna. Kislányom 9 hónaposanén nagyon halványkék:D apuci szint barnaskék a postás pedig...na jó:D szóval a párom apukájával rengeteg a közös vonása és neki szintén ennyire világos a szeme. bízunk benne hogy ilyen világoskék is marad. A gyerekorvos szerint ez lehetetlen, hogy bebarnuljon max zöldesedhet:)
2012. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is sötétkék szemmel született, maradt is neki kék csak világosodott. Most 16 hónapos. A családban CSAK anyukámnak van kék szeme.
2012. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. ^^ Nekem sötét barna a szemem és nálunk mindenkinek felfelé, anyum, apu, húgom, bátyám. A férjemé középkék, a lányunk nagyon sötét kék szemmel született, most 14 hónapos és érdekes különleges szeme van, valahogy besorolhatatlan színű. :) Talán a zöld dominál benne, egy kis barnával.
2012. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kedves előttemszóló, nálunk is pont ez van ;) Én barna, férjem kék, a lánykánk meg ilyen barnás-sötétkékes-zöldes, 8 hónapos....Én nagyon "szurkolok" h megmaradjon ilyen különlegesnek.....:) Remélem a te babádé is megmarad :)
2012. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én fél éves kort tudtam, de lehet h rosszul? 2-3hós korában már sötétbarna lett, férjemé ilyen, enyém zöld, de ugye a barna a domináns ilyenkor.
2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak fekete szeme volt, amikor megszületett. Fokozatosan szürkült, világosodott. Mostanra gyönyörű kék szeme lett, a színe kb 2-3 hónapja változatlan. 17 hónapos.
2012. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak olyan ibolyakék volt a szeme mikor megszületett. Most 3 hónaposan már nagyon szép kék, de nem olyan világos még. Remélem így marad neki. Nekem kékes apának barna szeme van.
2012. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én szemem barna, páromé egész világoskék, de a családban van zöld, sötétkék is. Kislányom 11 hónapos. Sötétkék szemű volt születésekor, most meg nem tudom, milyen a színe...zöldes-barnás-szürkés-kékes...talán bebarnul, nem tudom...
2012. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!