Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktatok készíteni a...

Ti szoktatok készíteni a babátoknak saját készítésű játékokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen szoktam.

Most 15 hónapos a lányom, az utolsó játék, amit neki készítettem, inkább készségfejlesztő, mint játék.

Színes filc anyagból vágtam ki formákat, összevarrtam, kitömtem őket és azon "gyakoroljuk" a színek és a formák nevét. :)

2012. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát amikor baba volt akkor nemnagyon, de ahogy nött sokmindent csináltunk ami újdonság volt, PL: Cipős dobozból házikót, vastag papírból kisfiút kislányt hozzá ráhúzhatós papír cipőt, nadrágot, sapkát, kertbe papírsárkányt, szívószálból és papírból virágot, pillangót, wc papírból bábot,a babáinak ruhákat és sapkát régi zoknikból stb.

Amikor valami újdonságra vágyunk akkor a szokásos játékai helyett ilyesmiket csinálunk. Némelyikkel nagyon sokáig elmatat utána, még másnap is.

2,5 éves kislány anyukája + 39 hkm

2012. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a brendonos katalógusban láttam a felhuzhatós szines napocskát és holdat. Én ezeket varrtam meg még születése előtt csak nincsen benne zenélő. Most 3 hónapos a kisfiam és a kiságyára van kötve és imádja őket. A napocska "szirmaiba" raktam mikulászacskóbol és csörög. nagyon sokáig elbabrál velük. Szerintem tudja, hogy milyen szeretettel készítettem, mert még a pocakomban volt és mondtam neki, hogy mit, hogy csinálok. A varrógépet meg egyenesen imádja. Sokat varrtam még pocakosan is.
2012. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hurkapálcikára ragasztottam általam rajzolt, kifestett, kivàgott állatokat.

Ezzel báboztunk.

2012. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!