Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köldökcsonk? Nincs benne...

Köldökcsonk? Nincs benne tapasztalatom.

Figyelt kérdés
1,5 hetes babómnak lejött ma a köldök csonkja.Illetve az a része amit meg kellett emelni,hogy kitisztítsuk.Nincs ebben tapasztalatom.Annak is ki kellett volna jönnie ami a köldökgyűrűben van?
2012. jún. 22. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A köldökgyűrűrt ugyanúgy kell ápolni mint eddig a csonkot. Én pl. amikor leesett, akkor vettem egy fültisztító pálcikát és alkoholba mártottam, azzal tisztítottam ki. Aztán ugyanúgy hintőpor és a pelus.
2012. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van,egy idő után az is kimozdul és ki lehet szedni.
2012. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is ki fog jönni, én amikor így volt, még továbbra is kenegettem fülpiszkálóval a fertőtlenítővel (de már nem hintőporoztam hiszen leszáradni nem volt már minek). A fülpiszkálóval szépen lassan 1-2 nap alatt teljesen kitisztítottam a köldökét a maradványoktól, én betadinos fülpiszkálót használtam (de az alkoholos is ugyanolyan jó). Lehet hogy ilyenkor már nem lett volna feltétlen szükség a fertőtlenítőre hanem egy nedves fülpiszkáló is elég lett volna, de én mindíg inkább óvatosabb vagyok.
2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)Már megijedtem,hogy eddig rosszul csináltam,és azért nem jött ki egyszerre.
2012. jún. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!